SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 516299

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
kromburak zluzuj mam takie zdanie jak Ty ale na młodych światłych oswieconych i trendi zwolennikow status quo nie ma mocnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Bendzik kazdy ma swoje zdanie mi tez to nie imponuje ani jego sylwetka ani sila itd ale i tak jak na fajtera wyniki ma dobre z taka czy nie inna technika;) a ze mu siadzie to juz nie moja w tym sprawa. Wielu sie to podoba podobnie jak robienie z siebie idioty w wykonaniu burneiki:)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
popek..sile ma i nie ma co p******ic..

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
winiary_
wytatuowany jak dzika k***a na pustyni

Tak jak on te 300 kg czy 360 kg wyciska to ja mogę 600kg


Ja bym chetnie zobaczyl jak cisniesz 200kg z taka pomoca jak on, nie ktorym sie juz w glowie j**ie przy tym kompie

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tą polityką to już przesada... ale racja w Polsce teraz jest tragicznie z cenami. U nas musieli powiększyć klatki dla kur a Niemcy mają na to wywalone i tak milion innych przykładów nieudolności polskich polityków.
Wróciliśmy do lizania pupek Amerykanów, Niemców itp. My liżemy oni nam mówią gdzie jeszcze i dalej liżemy.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-03-24 19:22:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Zgadzam się. Dzięki PO nasza polityka zagraniczna jest po prostu żadna. Najbardziej mnie śmieszy jak w TV pokazują wypowiedzi polityków PO, którzy myślą, że nasz kraj coś znaczy i ma coś do powiedzenia. Najlepiej to przedstawia obrazek chyba z demotywatorów jak postać w kolorze flagi Polski robi laske postaci w kolorze flagi UE i jeszcze od tyłu ją bierze postać w kolorze flagi USA czy jakoś tak to wyglądało. PRzykładów daleko nie trzeba szukać, Polska jako jedyna sprzeciwiła sie ostatnio redukcji emisji CO2 do któregoś tam roku , a UE i tak to wprowadziła. Wy.je.bana kiełbasa na Polaczków potupią sobie a my i tak zrobimy swoje. Nie jestem za PISem ale oni przynajmniej nie doprowadziliby do takiej deprecjacji naszej pozycji w Europie. Kaczyński to by zaraz wszystkich brał za morde zaczynając od Rosji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
Zobaczcie co tam jeszcze Strong wstawił na YT, film o świnkach nagrywany chyba po kolejnym ostrym piątku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
poka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za czasów Kaczyńskiego przynajmniej rządy krajów zachodnich nas szanowały... nawet kanclerz Niemiec przyznała, że był nieugięty w negocjacjach... a teraz to takie przylepy... poklepie go jeden z drugim po ramieniu to już uważa, że ma szacunek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241




Zmieniony przez - klata20 w dniu 2012-03-24 19:54:17
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium