SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 518184

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
O skubana Nie wiedziałem że robi też w pocieraczach

Ale nie ma co sylwetkę to ma fajną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1657
No tak ale była wtedy młoda i głupia, potrzebowała kasy, nie ma sensu jej po latach wypominać tych erotycznych produkcji, zwłaszcza że od tego czasu jej życie całkowicie się zmieniło i naprawdę ją podziwiam, robi dużo dobrego propagując te swoje "home workouts"...

Tutaj link do wywiadu z nią, w którym tłumaczy się też z błędów młodości : http://www.bodyrock.tv/2011/01/04/my-interview/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
smok o widzisz , dzięki wielkie że napisałeś bo myślałem że bawi się w to cały czas.To zmienia postać rzeczy , co za młodu to się nie liczy .Masz soga mistrzu

Na ile wygląda lat według was ? 25 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
chyba blizej 30tki!

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja tam jej życiorysu ani nie znam ani nie oceniam, zwłaszcza przez pryzmat jednego jego rozdziału

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
no 15 to ona nie ma Czemu nie ma takich w Polsce ? Chodzi mi o tak wysportowane i porobione z głową kobiety, albo mam słaby wzrok


zwłaszcza przez pryzmat jednego jego rozdziału

sugerujesz coś o Kai'u ?

Zmieniony przez - LucasPower w dniu 2011-08-19 19:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Pewnie są, tylko przy okazji są złośliwe i się chowają o kątach

Nieeee, akurat żadnych owoców & warzyw nie miałem tu na myśli, tak ogólnie napisałem

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a o co chodzi z Kai'em? bo ja nie w temacie niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja też tak sobie, ale czytawszy temat o nim można wywnioskować że kiedyś posuwał melona

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566




NOWE VIDEO ZHASNIEGO.
Można dawać sogi :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium