SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 516340

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Strongzonk czy uwazasz swój wystep na scenie za udany ?

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Nie uważam. Był nieudany i przyznaję się do błędu. Byłem napalony na start w zawodach. Byłem ślepo zapatrzony na tamte zawody i zawaliłem sprawę. Mogłem sobie odpuścić i zrobić lepszą formę. Przyznaję. To był mój błąd. Ale staram się go naprawić. Dlatego tak bardzo chcę dołożyć mięśni i zrobić formę. Poza tym pragnę jeszcze raz poczuć tamtą wspaniałą atmosferę, gdy pełna sala obserwowała Twoją sylwetkę. Miałem wrażenie, że dla tych kilkunastu minut warto trenować i trzymać dietę.

A dlaczego pytasz Host82?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
a tak pytam z ciekawosci , a ile masy miesniowej wg Ciebie powinienes dołozyc zeby dobrze zaprezentowac sie na scenie ? pomijajac przygotowanie

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Około 10kg. Wtedy po redukcji ważyłbym - strzelam oczywiście - tak około 80-84kg. Przy moim wzroście 174cm wyglądałbym dobrze. Jeśli teraz zdecydowałbym się na start, to po redukcji ważyłbym zapewne około 72-74kg. Wyglądałbym raczej szczupło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
aha no ok , to troche pracy przed Toba a w zasadzie nawet neiwiele bo dzis zrobic 10 kg to nieproblem tylko jaka to masa bedzie , a ja Twoich fotek niewidziałem nigdzie pokaz kilka bo na tym filmiku to g###o widac troche

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strong zejdź na ziemie chłopcze. Spójrz na Akopa, który waży 82 kilogramy



a Ty chcesz ważyć 84 kilogramy?

Co do 10 kilogramów mięśni to ilość bardzo duża, naturalnie tyle zbudować to bardzo trudna rzecz szczególnie dla osoby, która trenuje już kilka lat.

Strongzonk teraz jakbyś zaczął redukcję do poziomu tłuszczu może nie takiego jak Akop ale nieco słabszego to zostaje z Ciebie max 65 kilogramów płaskiej masy mięśniowej a co tu dopiero mówić o dobrym wyglądzie!!!!
Weź potrenuj kilka lat, zrób 100-110 kilogramów i zacznij redukcje i wtedy zobaczysz ile z Ciebie zostanie. Mowa oczywiście o pracy bez niedozwolonych środków.
I przestań chlać piwsko tłumacząc sobie, że to tylko jedno piwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Akop Szostak rewelacyjnie wygląda. Nawet ten filmik, na którym miał świetną formę tego nie oddaje. Widziałem go na żywo: jego bicepsy wyglądały jakby miał je doklejone do ramion.
Chciałbym właśnie na zawodach mieć mniej-więcej taką masę. Masz rację, że dobudowanie 10kg mięśni to trudna sprawa. Ostatnio trenuję na siłowni, na której są dobrzy instruktorzy. Może zostanę na niej dłużej i pod ich okiem dojdę za jakiś czas do takich gabarytów? Zobaczę jeszcze. Wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną. Ale lubię ten sport i nie chcę z niego rezygnować. Póki mam zdrowie, czas, chęci i kasę - będę go uprawiać. I może pewnego dnia stanę do zawodów i wygram któreś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
no włąsnie myslałem tez o zwiekszeniu masy do ok 130=150 kg no bo z tego juz mozna cos wyciac z 15 kg i bedzie git

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
strongzonk Ty caly czas serio z tymi zawodami itd? 'ostatnio trenuje na silowni,na ktorej sa dobrzy instruktorzy..' a bez niech nie umiesz?to juz znak ze marny z Ciebie zawodnik.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12287
O japier... 82kg. a taki kozak O.o
zeby to tak wygladac przy tych 82kg. to by
byla petarda dopiero
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium