SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 514879

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zwalnia go to z bycia pozerem i pajacem, ale np. taki Pudzian vel przymulony koks ma sporo kasy a nie słyszałem, żeby wsparł jakiś chorym... dla mnie po tym jak się dowiedziałem, że Najman udziela się dość intensywnie charytatywnie to między Pudziankiem a nim na największego pajaca wybrałbym Pudziana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pudzian to mega sknera i kazdy to wie, tak sie dochodzi do kasy, trzeba byc gnojem i stapac po glowach przyjaciol, spojrz na arnolda, to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Poza tym pamiętajmy, że to media mogą go tak szkalować. Popatrzcie na przykład z ostatnich lat - Maria i Lech Kaczyńscy. Za życia byli niezliczoną ilość razy wyśmiewani, krążyły na ich temat kawały, pokazywano ich wpadki, przejęzyczenia itp. Co było po katastrofie - każdy wie. Spoczęli na Wawelu. Gdzie były pokazywane ich zasługi, gdy żyli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciez wiadomo ze media rezimu zydo-kumunistycznego robia co chca, juz dawno przestalem tv ogladac, lezy zakurzony odlaczony, koniec manipulacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
I bardzo mądrze kult. Ja sam mało oglądam telewizji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niestety teraz bedzie internet kontrolowany jeszcze bardziej niz jest przez acta, wiec bedziemy czytac wyselekcjonowane przez syjonistow informacje, wiadomo bedzie underground ale ... szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1959 Napisanych postów 19817 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731622
Strongzonk, na Ciebie to poprostu brak slow juz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2367 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36086
widac Zoloft sie skonczył

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Chłopaki, ten filmik zrobiłem ot tak sobie, w przypływie chwili. Nudziło mi się, a piosenka o kacu wpadła mi w ucho. Przyznajcie, że jest chociaż śmieszny.

Dobrze, że nie wiecie o moim najnowszym filmiku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium