SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 518159

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5264


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5264


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6246
Barany idą na rzeź. Kim są barany , słucham? Kiedyś w to nie wierzyłem ale demokracja naprawdę jest do du.py. Bo więcej jest ludzi głupich niż mądrych, więc wybór będzie zawsze głupi a to doprowadzi nas do upadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
demokracja to najmlodszy i najglupszy system na ziemi, gdzie dwoch zuli po podstawowce nie majacy pojecia o niczym moze przeglosowac 1 profesora. Pozniej jest w kraju jak jest, a wiadomo ze glupich latwo manipulowac, 90% POlaczkow wierzy w tvn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
ok demokracja jest do dupy. co zatem? monarchia konstytucyjna? rosja? a może korea północna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 190 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Silne panstwo ktore broni obywateli i ich interesowa nie jest wasalem USraela

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74469
hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 524
ale temat zszedl z kursu

Krok po kroku krok i tak do celu...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
alexwow - truizmy. silne państwo, silna gospodarka, silna polska w słabej europie etc.

pytanie jest co jak NIE demokracja. czyli jaka droga wyboru przedstawicieli Twojego silnego, dbającego o interesy obywateli państwa. i teraz - co to jest interes obywateli? nie istnieje, bo kowalski chce mieć socjal a ja chcę płacić niskie podatki i nie pogodzimy obu tych stanowisk.

ostatnia już rzecz, bo miałem politycznie nie pisać - każdy, kto dzisiaj psioczy na rząd, kraj, system, pracę itd. niech odpowie sobie na pytanie - co JA zrobiłem, żeby to zmienić? wszyscy jesteście tak prawicowi, to powinniście utożsamiać się z zasadą, że każdy jest kowalem swojego losu. kto startował z jakąś działalnością polityczną, kto kiedykolwiek miał ambicję wyjść poza struktury lokalne?

ale dobra, już wiem, nie przebilibyście się przez to straszne bagno i źli politycy wiedząc, że chcecie zmienić świat nie daliby Wam szansy na wybicie się... bo przecież łatwiej oceniać politykę i polityków samemu trzymając się od tego z daleka.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium