SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 516372

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Masz za zadanie - ostatnia seria przysiadów zakładasz 120 podchodzisz pod gryf sciagasz i jedziesz "to nie ja byłam Ewą"

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Chłopaki, żartujecie chyba sobie. Założyłem na tym portalu dziennik treningowy, gdzie pomagają mi forumowi koledzy. Tutaj Tominator dał mi ciekawą poradę. Sądzicie, że z taką pomocą nie zostanę dobrym zawodnikiem? Wasze rady są przecież na wagę złota. ------ teraz w 100% widze ze sobie jaja robisz:D

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
wladek0o
Chłopaki, żartujecie chyba sobie. Założyłem na tym portalu dziennik treningowy, gdzie pomagają mi forumowi koledzy. Tutaj Tominator dał mi ciekawą poradę. Sądzicie, że z taką pomocą nie zostanę dobrym zawodnikiem? Wasze rady są przecież na wagę złota. -
----- teraz w 100% widze ze sobie jaja robisz:D

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 834 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26196
Mi nikt nie doradzał 3 lata temu jak zaczynałem ćwiczyć tylko oglądałem filmiki jak robią kulturyści i takie inne bajery i się sam nauczyłem z treningu na trening. Ale może jesteś w ogóle nie kumaty tak ja jeden taki młody mosto był, filmiki dawał i też nie umiał po miesiącu robić...

"Dieta to, to co trzeba, by być większym i lepszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby po 9 latach mieć tak piękną technikę... poza tym jak u mnie kiedyś na siłownie przyszedł koleś w klapeczkach to go trener wywali drąc się niemiłosiernie.
W klapeczkach to nawet u nas nie ćwiczą akademiccy mistrzowie europy w trójboju siłowym... albo zwłaszcza oni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
ale tu chodzi o bezpieczenstwo, w 99% silowni by cie wyj**ali za klapki - nie sportowo i nie bezpiecznie jak ci cos na pazur upadnie, latwo o cos 'zachaczyc' i sie wyj**ac, do tego nie kazdy chce ogladac czyjes brudne stopy, nie mowiac ze jest wielu delikwentow ktorzy przychodza na silownie prosto po pracy, nie dosc ze nak***ia potem to nogi j**ia najbardziej...

mam dla ciebie dobra rade, rob nogi jak przyszly mrO http://mdtv.musculardevelopment.com/contests/2010-usa-championships/3216-jason-huh-trains-hams-and-calves-2-weeks-out.html 
w wojskowych buciorach, wiecej pocisniesz i najbezpieczniejsze sa, zreszta sam poptrz na jego czworki/lydki/dwojki i posluchaj co mowi...

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2012-02-01 17:03:05

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
...i unikaj suwnicy



Zmieniony przez - host82 w dniu 2012-02-01 17:16:17

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Mlekołak, lordknaga - widocznie macie niemądrych trenerów. Są tacy, co trenera mają tylko na papierku.

BendzikMK, Host82 - unikam suwnicy. Lepiej mi się ćwiczy na hack-maszynie lub samą sztangą. Z tą piosenką to dobry pomysł jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strong stajesz się już żałosny i w ogóle nie śmieszny. Powinni cię zbanować bo robisz burdel na forum i tyle.
Moim trenerem jest były trener kadry Polski w trójboju siłowym... ale tak jest "niemądrym" trenerem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
jakich trenerow? o czym ty piszesz?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium