SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 516349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1657
To dziwne, bo akurat po Tobie jakoś szczególnie nie widać żebyś uprawiał kulturystykę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
No i co z tego? Na widowni byli ludzie, którzy na oko też nie wyglądali na bywalców siłowni. Szczególnie na mistrzostwach Śląska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oneshot daj spokoj strong jak i powiedzmyt wiekszosc tu nie sa pro tylko cwicza by miec jakas forme niz zwykly szarak z ulicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze jakies zajecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strong ty zes na forum 7 lat i tylko 1873 postow masz malo cos spamujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Tak, mało. Po prostu Dawid, na początku jak założyłem konto na sfd więcej czytałem niż pisałem. Szczególnie w dziale treningi dla początkujących i zaawansowanych. Później przez jakieś 3 lata mieszkałem poza Tychami i miałem ograniczony dostęp do Internetu. Wtedy prawie w ogóle tu nie zaglądałem. Od jakiegoś czasu znów mieszkam w Tychach i mam dostęp do sieci. Czasem czytam, czasem piszę. Zależy jak leży.

Zresztą wiesz: nie liczy się tylko ilość, ale również jakość

Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-05-06 16:44:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jakosc wiadomo nie kazdy spam w dziale a jakies ciekawe dyskusje itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Nie mylmy oczywiście kulturystyki wyczynowej (jak i każdego sportu na szczeblu wyczynowym) ze zdrowym stylem życia. Po przekroczeniu pewnej granicy wellness, często sport staje się wręcz TYLKO sportem. Wynikami,granicami, tabelami, sławą...

Rozwój w granicach fizjologii (zachowanie homeostazy) jak najbardziej.

Wladek - odeślij panią z biol. do podstaw fizjologii sportu, żywienia, biochemii, immunologii i patofizjologii w celu przypomnienia kilku zagadnień dot. aktywności fiz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium