SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 518246

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
gringss czemu w dopingu tak nie swiecisz?

btw rozkminka ktory pro ile gh bierze bardzo ciekawa...po rozmiarze glowy


Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2012-01-21 10:44:51

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
redd
swietny anabolik bez ryzyka zablokowania hpta - na mostek idealny, pod warunkiem, ze ida male ilosci gh a moze i nawet to t3, insulina solo to zly pomysl, chocbys trzymal diete zapieta na 101% i tak nabierzesz tluszczu i "puszystego" wyglądu
podawanie cykliczne jest ok, zmniejszasz ryzyko zostania diabetykiem, t3 do tego masz wiec tluszcz Ci nie straszny, przy t3 sa srodki, ktore utrzymaja Cie przy okraglych ksztaltach, bez testosterone i boldenone bylbys plaski, tak wiec ok, mozesz podawać miesiąc on miesiac off, powiedz mi czy masz jakies doswiadczenia z insa i jaka Twoja waga
dobierzemy dawke i zobaczymy ile razy dziennie i w jakie dni bedziemy podawac
pozdrawiam

Zmieniony przez - gringss w dniu 2012-01-21 10:44:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
porady jakie brac saa i ile tez nie w tym dziale

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
133mhz, czasem cos skubne, kiedys pisalem, chyba Tobie nawet rozpisywalem slin i czas brania poszczegolnych b/w
moderatorzy za cos co nie jest zgodne tam z utartym szlakiem banuja mnie, szkoda mi nerwow na doping tutaj, "swiece" w dopingu ale na innym polskim forum i czesto na pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
133mhz, to jest spam
poza tym, zawsze moze napisac do mnie na pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
spam a nie dzial doping gdzie nikt nie rozpisze komus kto zadaje takie pytania jak tu cyklu na saa.Nie uwazasz ze wiecej tu niepelnoletnich niz w dopingu?

gosc wchodzi oblukac foty ruhla a tu ze bold i test da mu fajne miesnie

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2012-01-21 10:49:31

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
moze i masz racje, chociaz w dopingu tez widze osoby, ktore w reki pompki z igla nie trzymaly a mimo to daja porady, to dopiero moze byc grozne dla zdrowia
tak jak wczoraj widzialem, jak rozdawal ktos ph tam w zamian za recenzje i cos jeszcze, duzo osob, ktore niepotrafiloby tego wykorzystac zglaszaly sie, a nawet ludzie, ktorzy tak jak wczesniej napisalem, nie wiedza czym jest doping

Zmieniony przez - gringss w dniu 2012-01-21 10:51:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
co do dawek gh, to sa pewne przeskoki i mozna mniej wiecej, (to jest troche duza tolerancja) powiedziec, przy danym zakresie dawek rece sa duze i czerwone, przy jeszcze wiekszym glowa staje sie wieksza, przy jeszcze wiekszym szczeka wysuwa sie drastycznie w przod, przy jeszcze innym i przy niskim bf% i wysuszeniu ktore daje halo np. kostki, lokcie robia sie jakby "odsloniete" i odstajace
nie mozna powiedziec, ze ten i ten bierze rowne 18iu gh serostimu, a ten bierze 12iu chinczyka, to akurat jest niemozliwe : -)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
z tym ph w dopingu masz racje imo

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
ostatnio widzialem temat, ktory mnie zniechecil juz calkiem, jakis gosc sie zapytal o banalna rzecz, na to jeden moderator "nie wiem", drugi sie dolaczyl i przez 2 strony prowadzili idiotyczna rozmowe wysmiewajac autora i piszac jakies bzdury
nikt nic nie zrobil, nawet nikt uwagi nie zwrocil
a jesli uzytkownik spamuje to jest kasacja i ban natychmiastowy
dlatego ja rzadko tam zagladam, szkoda nerwow


Zmieniony przez - gringss w dniu 2012-01-21 11:34:05
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium