SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 516358

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388243


:D

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Johny będzie rządzić dzięki swojej sylwetce jeszcze z 30 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Najlepsi zaczynali w najmłodszym wieku !!!
Arnold,Priest,Dexter czy Flex (od 14 lat !!!)

MYślisz ze jestem kolesiem co chleje co drugi dzien jara paczke petow dziennie i bierze koksy od brudasów z gimnazjum a niewie co to białko w życiu kulturysty ??

Gdy robiłem cykle na SAA czerpałem wiedze o tym i o kazdym srodku ile wlazlo miałem wagon osłonek az sie smiali na niektorych forach ze tyle osłonek biore a do anapolonu bym całą apteke oslonek wykupił.

Miałem towar z dobrego źrudła a chęć osiągnięcia celu brała góre nad wszystkim !! Dieta była suplemetacja odblok oslonki wszystko jak należy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17462 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196521
Najlepsi zaczynali w najmłodszym wieku !!!
Arnold,Priest,Dexter czy Flex (od 14 lat !!!)

jak ktos chce to niech wali koks nawet w wieku 10lat to jest jego zdrowie i zycie wali mnie to pewnie z 95%(polakow) nawet nie zostanie zawodowcami nie mowiac tu o wygranui jakis waznych zawodow dlatego patrzenie na wiek w jakim zaczeli brac towar prosi jest bez sensu tak samo jak tlumaczenie jak chcesz byc najlepszy to musisz za mlodu juz brac

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
Bover0 Nawet najlepsza profilaktyka i przygotowanie do cyklu nie usprawiedliwia glupoty naruszenia swojej gospodarki hormonalnej w tak mlodym wieku. To twoje zycie i w sumie nie obchodzi mnie ono ale skoro piszesz takie rzeczy to pisze co o tym mysle.

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388243
juz pisalem a taki ron zaczal w 25 roku koks(jego wypowiedz) i zmitol ich wszystkich, zreszta wszystkie te historie to sa bajki, tak jak cutler pisal ze po 8-9 miechach cwiczen 250kg w siadzie bral, a jak wrzuca teraz filmimi to sie wstepnym zmeczeniem zaslania i na smicie po 3x20 na strone po 8 razach pada i sa przejscia miedzy odpoczynkami bo pewnie dyszy jak stara krowa...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
winklar czwiczy stosunkowo od niedawna i jak sie rozyebal?, moze nie jest czempionem ale cos tam miesza

Te siady po 250 kg po 8/9 miechach to pewnie bajki, ale to ze widziales filmik ze robi nogi takim ciezarem nie ma przelozenia do tego jaka dysponuje sila. Nie raz widzialem jak machal na plaskiej w seriach po 80-140kg i byl wypompowany, niedawno zobaczylem jak machal 200-240 w seriach po 8-12 razy bez wiekszych problemow i nie wiem czy to nie bylo na skosie

Zmieniony przez - ALFA_MAN w dniu 2011-08-25 21:18:03

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
chyba przewidziało Ci się te 5 talerzy. z pomocą podczas całej serii ok, ale nie "8-12 bez większych problemów". wrzuć link.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium