SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 516265

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522664
Guy Grundy i jego historia przygody z olejkiem Pump N Pose, znanym bardziej jako SYNTHOL. To historia kulturysty, który przez swoja lekkomyślność stracił szansę na wspaniałą kulturystyczną karierę.



Guy Grundy otwarcie przyznał się do stosowania Syntholu i zgodził się o tym opowiedzieć, gdyż : „Nie mogę zmienić przeszłości, ale mogę o niej mówić w nadziei, że uchronię tym samym wielu innych ludzi”.

Oto fragmenty wypowiedzi Guy’a o jego przygodzie z olejkiem Pump n Pose:

„Rano było mi tak zimno i byłem zdrętwiały, że postanowiłem wziąć ciepły prysznic. Wszystko było w porządku do momentu, w którym nie spróbowałem przegarnąć lewą ręką włosów. Zamiast lekko opuścić ją na głowę, po prostu się nią walnąłem! Tym razem postanowiłem nie czekać. Ponieważ matka Kelly była pielęgniarką, poprosiłem, aby zerknęła na moją rękę i oceniła sytuację. Okazało się, że łupnąłem w nerw. Ręka spuchła mi niewyobrażalnie, a ból nie pozwalał mi zasnąć przez kilka kolejnych dni.

Dopiero po miesiącu odzyskałem jako tako siłę w ręce. Wszystkie paznokcie mi sczerniały, a dotyk którymkolwiek z palców powodował eksplozję bólu. Zniosłem dzielnie te boleści, a nawet 24-godziny lot do Austrii, by wygrać zawody…i zostać sklasyfikowanym na drugiej pozycji, za oznaki stosowania Syntholu. Od tamtego czasu nigdy więcej nie odważyłem się kłuć tricepsa. Cieszyłem się, że dane mi było przeżyć. Być może nadal byłem głupi, ale nie byłem samobójcą.

Takie rzeczy nie tylko źle odbijają się na zdrowiu, ale też są w stanie zniszczyć w krótkim czasie cała karierę i kilkuletnią pracę człowieka. Po czymś takim nikt nie weźmie cię za poważnego kulturystę. Jeśli ktoś chce mieć duże mięśnie, powinien się o nie postarać w siłowni.
Spora część zawodowców nosi na mięśniach tak oczywiste oznaki takich praktyk, że ich zaprzeczenia wydają się co najmniej śmieszne. Wystarczy popatrzeć , a z pewnością znajdziecie tych ludzi.

Nadal zdarzają się wypadki, gdy zawody wygrywają ludzie, na mięśniach których ewidentnie widać oznaki po tym olejku. Sędziowie mówią, że za Synthol będą karać, ale niewiele robią, by wprowadzić słowa w czyn. Dlatego dopóki na zawodach będą się pojawiać zawodnicy z wyraźnymi oznakami stosowania Syntholu, dopóty ten sport nie wyrwie się z jego macek. A pojawiają się tacy, i są nawet nagradzani wysokimi miejscami. Kulturystyka już teraz ma dość kłopotów przez nadmiernie stosowane sterydy, aby jeszcze je pogłębiać. Jej przyszłość nie leży w rekach zawodników, ale sędziów, bo to oni decydują o kształcie tego sportu. Bez ich działania, zdecydowanego i twardego, ten sport stoczy się szybko na dno.

Moje bicepsy z wcześniejszego obwodu – 52 cm na zimno – zjechały do obecnych 48 cm po napompowaniu. Pięć centymetrów straciły też łydki. Byłem jednak w stanie się z tym pogodzić, chociaż nadal mnie to boli. Mam jednak świadomość, że te 5 cm mniej oznacza samego mnie, a nie mnie i jeszcze kilka brudnych sztuczek. Dzięki tej stracie odzyskałem siebie – i ta świadomość jest dla mnie czymś wspaniałym!”

Guy Grundy i jego syntholowe bicepsy na zawodach NABBA Worlds 1999r.:







fotki:













ŹRÓDŁO: http://infobot.pl/r/25zl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6246
ten to ma przynajmniej żyły na bicepsach
asnf
Nadal zdarzają się wypadki, gdy zawody wygrywają ludzie, na mięśniach których ewidentnie widać oznaki po tym olejku. Sędziowie mówią, że za Synthol będą karać, ale niewiele robią, by wprowadzić słowa w czyn. Dlatego dopóki na zawodach będą się pojawiać zawodnicy z wyraźnymi oznakami stosowania Syntholu, dopóty ten sport nie wyrwie się z jego macek. A pojawiają się tacy, i są nawet nagradzani wysokimi miejscami. Kulturystyka już teraz ma dość kłopotów przez nadmiernie stosowane sterydy, aby jeszcze je pogłębiać. Jej przyszłość nie leży w rekach zawodników, ale sędziów, bo to oni decydują o kształcie tego sportu. Bez ich działania, zdecydowanego i twardego, ten sport stoczy się szybko na dno.

To jest sedno sprawy a nie przymykanie oka i dopuszczanie ewidentnych kanciarzy do wysokich lokat na najważniejszych zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
Wg mnie trzeba mieć jaja, żeby przyznać się do tego i otwarcie o tym mówić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Z ciekawosci czy Nasser przyznal sie oficjalnie do wbijania i jak ktos ma jakies wywiady jak wypowiada sie na temat co i ile bil byl bym wdzieczny

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wierze oni biorą sterydy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
possible dawal kiedys 2 foty nassera wlasnie chyba gdzie tam w tyl barkow synthol ladowal cus takiego pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
tyl barkow i bice ladowal :) ale to u schylku kariery


Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2012-05-20 18:35:24

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 834 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26196


"Dieta to, to co trzeba, by być większym i lepszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobre
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium