SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 516925

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1103
W cywilizowanym kraju człowieka z takimi predyspozycjami by się wspierało, ale to Polska.

Eternal Mass Hunter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytałem na animalu o tym że niema kasy na starty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Re0 - to skontaktuj się z nim i go zasponsoruj, ucywilizuj nasz wiejski kraj.
Takie gadanie, zdarzało się, że Troy Alves nie miał kasy na starty. Nagrywa filmy dla MD, zna się z Tedem Zarębskim - szukać w tym kierunku trzeba. Zapewne już rozmawiał o tym, tak więc jak nie TZ, to chyba nikt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Pewnie nie widzieliście co ta pała grings pisał w temacie Brancha ? Koleś jest ładnie psychiczny

Pisał że Makaveli to największy ..... na forum oraz że wie gdzie mieszka i to się dobrze składa . Dobrze ze faf wpadł i mam nadzieje że zrobi tak jak napisał bo ten koleś po założeniu 34 konta nadal nie odpuszcza i ma się za ostatniego sprawiedliwego Zobaczcie co amerykańskie fora kulturystyczne robią z człowiekiem Szkoda człowieka... Jeszcze podszywał się pod Ciebie Urgrok ,jeśli to przeczytasz ... mam nadzieje ze to nie Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To akurat Urgok pisał

Panowie nie daje bana za nic , mnie to radości nie sprawia , ani nie mam za to żadnych profitów że daje bany .

A jeśli ktoś jest pokrzywdzony to może iść i napisać do Banana a on na pewno weźmie sprawę pod lupę i jak bana dałem za nic to mnie się oberwie . Więc gdzie tu sens ?

Po za tym dostawał bany wcześniej od innych więc to chyba on ma problemy z dostosowaniem się do zasad forum .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
co się dzieje z tymi ludźmi to szok , co chwile co lepszy numer ktoś odwali.

nieładnie Urgrok , nieładnie ...

Zmieniony przez - LucasPower w dniu 2011-08-29 20:00:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5417 Napisanych postów 15435 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388528
to wlasnie internet robi z ludzmi, koles chcial komus wjazd na chate robic za bana w internecie, zamiast na silke lepiej do psychiatry na pare spoktan niech sie wybierze...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
hmm musiał sie zdenerwowac troche skoro wjazd i te sprawy hmm

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Może ktoś z Panów założy temat o Mateuszu ?

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2011-08-29 21:39:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
z wielką chęcią bym to zrobił ale strasznie gniecie mnie sesja poprawkowa

Jak na razie można tu wrzucać zdjęcia które ciekawsze.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium