SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 509768

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8519
Na pewno pojechanie po diecie poselskiej i tych ich całych przywilejach , balach , przyjęciach , służbowych samolotach dało by trochę kaski ( nie jest tego tak malo jak się zdaje , prawda to nie Włochy , ale też się wyrabia ).Przede wszystkim nauczyło by to ich pokory . Moim zdaniem trzeba zmienic mentalnośc ludzi !!!!!!! , ich podejście do sprawy , spostrzeganie różnych sytuacji ! .

Nasze prawo jest beznadziejne , zobaczcie sobie czasem sprawe dla reportera o 22 : 00 w TVN , nieraz pokazane są sytuacje jak nasze prawo jest beznadziejne , bo oszuści , naciągacze znajdują luki prawne jak w państwach afryki.

Istnieje wiele błędów prawnych przez które społeczeństwo nie może normalnie funkcjonowac , to jest problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8519
Co za moderator usunął mój dzisiejszy temat pt " Kulturystyka i Fitnes " . Jakiś mod chce oberwac

Wiecie może co dzieje się z miesięcznikiem KiF , czy wyszedł numer na luty ? Dlaczego strona jest tak spamowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8519
Dostałem info od redaktora naczelnego KiF , że miesięcznik powinien już byc w punktach sprzedaży , a co ze stroną się dzieje to nie wiem.Namierzyłem już tego moda ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Na pewno pojechanie po diecie poselskiej i tych ich całych przywilejach , balach , przyjęciach , służbowych samolotach dało by trochę kaski ( nie jest tego tak malo jak się zdaje , prawda to nie Włochy , ale też się wyrabia ).Przede wszystkim nauczyło by to ich pokory . Moim zdaniem trzeba zmienic mentalnośc ludzi !!!!!!! , ich podejście do sprawy , spostrzeganie różnych sytuacji ! .

ile się z tego uzbiera? orientacyjnie. w porównaniu do wyzwań. i to co dalej - zero konkretów "zmienić mentalność ludzi" , "zmienić postrzeganie różnych sytuacji".

tak właśnie wygląda polska polityka. KONKRETÓW BRAK. jakichkolwiek.

edit: no czepialski będę: jakie służbowe samoloty? u polskich posłów? premier, prezydent owszem, ale parlamentarzyści? tak samo bale i przyjęcia.. nie zrozum mnie źle bo nic do Ciebie nie mam osobiście, ale to są powtarzane frazesy z brukowców.

dużo się mówi, że politycy jeżdżą fajnymi furami i na rządowe audi wydano tyle i tyle.. no ta, bo lepiej żeby zapjerdalali dyliżansem albo polonezem ja np. chcę, żeby klasa polityczna dobrze zarabiała. ja-podatnik płacę, dlatego chcę również, żeby byli to kompetentni ludzie. wiemy, że większość nie jest. i się denerwujemy z tego powodu. i teraz pytanie kluczowe, który każdy powinien sobie zadać - co JA zrobiłem, żeby to zmienić? skoro jest tak chvjowo, to czemu nie poszłam/poszedłem do polityki i nie próbuję tego zmienić? tak tak wiem - syjonistyczno-komunistyczny układ zablokuje mnie i nic nie zdziałam czyli co.. czyli lepiej siedzieć i narzekać, jakie to złodziejstwo jest wszędzie? wyjechać? kto z Was bierze udział w różnych obywatelskich inicjatywach? co piętnasta osoba pewnie.. bo przecież polityka to bagno i nie warto w to wchodzić. skoro więc układ jest tak silny, że nie da się z nim zwyciężyć, to warto chyba zająć się sobą i próbować czerpać z życia jak najwięcej

Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2012-02-03 18:12:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8519


słyszeliście to , włączcie na full
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8519
nad konkretami to się zastanowie a jak cos wykombinuje to Ci napisze na priv lub meial jak Cię to interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
KTO NIE SKACZE TEN JEST Z ACTA ! HEY HEY HEY !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
winiary dobra muza JEDZIEMY PANOWIE,JEDZIEMYYY !! <muza> :disco:
...
Napisał(a)
Usunięty przez Possible za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1102

Bóg Honor Ojczyzna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566


Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

Wiecej