SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 518157

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Kai tego nawet nie komentuje, bo nie che się z tym obnosić i NIE OBNOSI!
Ma jaja, aby sobie radzić i nie narzekać. " ja nie potrzenuje jaj aby zyc bez auta i klimy, nie obnosze sie z tym rowniez, jakos radze sobie a nigdy klimy nie mialem:) to takie dopisywanie jaki murzynek jest twardy i nie narzeka itp Na koks i koryto ma wiec looz, my nawet czasami na to nie mamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
ale ma sobie odpuscic i H*J!patologia jest mowienie o kims jak Catler ze jest kiepski i zeby dal sobie spokoj..Czlowiek osiagnal tyle ze szacunek mu sie nalezy,zreszta i bez tego jak i kazdemu

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Nie, tutaj na forum szacunek należy się tylko i wyłącznie Cutlerowi.
Broń Boże, żeby ktoś go źle ocenił!
Po Kai'u można jeździć do woli, wytykając mu "melona" i w tedy jego osiągnięcia sportowe nie mają żadnego znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak by zamiast melona mial arbuz albo kokos to juz wogole by sie nie liczyl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
kai green po spadkach masy...:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5427 Napisanych postów 15455 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388664
bardziej chodzilo mi to o to ze poprostu nie cierpisz cutlera i sam piszesz o nim castrol, zawsze bedziesz go najezdzac, a tutaj na forum masz jego fanow jak i antyfanow(np. ty) to samo tyczy sie greena, pokaz mi innego kulturyste ktory po przegranej na konkursie, kladzie sie na chodniku, wyp*****la swoj bemben na wierzch(pisales ze cutler ma ochydny brzuch, jak na moje to kaja jest 2x gorszy - ale to tylko nasze zdanie) placze i porownuje 8? miejsce na olimpi do straty matki, a na filmach wszyscy jego przyjaciele mowia o nim jaki to on biedny, na silke musi metrem z plebsem jezdzic (o boze!), zreszta dobry byl filmik 2 lata temu, na w LA na plazy jak Oscar wp*****lal ludzia ze melon jest natural a kai w sumie masz racje nic sam nie gada, bo lubi jak z niego robia meczennika... a ile w tym prawdy wie tylko on, i widocznie lubi nosic krzyz na plecach, skoro sam sie nie sprzeciwia, nie mowiac o jego filozoficznych wywodach i spedalonych na maxa treningach, gdzie wystawia ta swoja czarna kloake do kamery - ale widac niektorym takie rzeczy sie podobaja

btw. na tym forum wiecej ludzi jedzi po cutlerze niz po twoim ulubiencu.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2012-01-30 22:05:10

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
sprawa sie wyjasnila-zawinil pies sasiada..:)

Zmieniony przez - masti w dniu 2012-01-30 22:29:50




Zmieniony przez - masti w dniu 2012-01-30 22:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5427 Napisanych postów 15455 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388664
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2002 Napisanych postów 19860 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732123
Paranoja z tym Burneika, nigdy za nim nie przepadalem ale teraz to juz calkiem mnie zrazil do siebie. Nie sadzilem tez ze kiedykolwiek bede kibicowal Najmanowi, ale wychodzi na to, ze w przypadku tej bijatyki, tak bedzie. I to mocno bede kibicowal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
burneika troche slabo to rozegral,najman to zaden przeciwnik:wygrac z nim-oprocz kasy(chyba duzej ,ze poszedl na takie ryzyko) zaden sukces.
a przegrac straszna wpadka.
wedlug mnie to nie jest dobry pomysl.

moze znajda mu kogos innego,np pudziana?
wtedy oboje niewiele straca ze swojego splendoru a finanse na pewno lepsze.tylko to musialo by byc w ksw....

dohne kiedys probowal troche mma ale sie szybko wycofal...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium