SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 516929

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oo jeszcze 6 stron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stronga nawet nie przebił tamten koleś... chociaż on robił bica 60kg hantlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się nie śmieje z niczyich zdjęć . Śmiać się można ale nie cisnąć . A jak ktoś ciśnie to niech sam się pokaże . Moich przeze mnie wrzuconych się nie doczekacie bo mnie to nie bawi . Ćwiczę dla siebie a nie żeby ktoś robił łał na widok moich zdjęć na monitorze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Inni co do zdjęć także mają takie podejście. Jednak strong to już chyba zalicza się do grona ekshibicjonistów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale każdemu się należy szacunek . Polski naród tego nie rozumie w 80% przypadków . Śmiać się to jedno a ubliżać czy poniżać to drugie . Nie prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wiem czy to jest przypadłość Polaków.
We Francji nawet turystów źle traktują bo uważają ich za czynnik, który przeszkadza im w ich codziennym bardzo "interesującym" i "wyjątkowym" życiu.
W Niemczech w większości są ludzie podobni do świń z zachowania.
ITP. ITD.

Polakom jednak można zarzucić, że lubią być robieni w jajo i dymani na każdym kroku.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-06-10 21:00:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłem we Francji i Niemczech i ludzie są tam 100 razy bardziej mili niż w Polsce .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To samo powie ci obcokrajowiec o Polsce Mam znajomych Anglików, Francuzów i Niemców i mówią, że ludzie u nas są fantastyczni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
Taaaaa ...chemia czyni cuda i zamienia wodę w wino jak Jezus w Kanie Galilejskiej Tak ćwicząc i zapewne odżywiając się bez głowy to i chemia w tym przypadku nic by nie dała.

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Nie było mnie kilka godzin, ponieważ byłem w kinie na filmie pt.: "Królewna Śnieżka i Łowca", a po filmie na spacerze. W te kilka godzin rozgorzała dyskusja, jak widzę.
I jedyne co mnie przychodzi do głowy po prześledzeniu jej to jedno słowo: Dziękuję, w stronę Makaveli01. Dziękuję.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium