SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 516370

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co czytałem jego wypowiedzi to skromny chłopak . Pracuje jako klawisz , gad jak on to stwierdził

Mateusz , Akop i Szymon Łada to są chłopy . Młodziki tego sportu a jakie chłopy wielkie

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2011-08-29 21:46:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662


Szymon ostatnio zrobił mega formę , zobaczymy co tam z Akopa zostanie bo duzyyy

Dosyć świeże Mateusza

A tutaj link do treningu pleców , nabity jest dobrze

http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/powerpit-gym/video,43,mateusz-burdzy-i-sebastian-kurek-trening-plecow.html

Zmieniony przez - LucasPower w dniu 2011-08-29 22:03:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie popieram bicia kogokolwiek ale Macaweli-1 dajesz bany za byle co. Później dziwisz się że ktoś się wkurza. Każdy kij ma dwa końce.
Po co ta kontrola internetu?

LORDKNAGA dostałeś bana kiedyś za to że komuś zwracałeś uwagę za walenie byków ortograficznych- słusznie? Bo rzekomo offtop.
Forum ma żyć a nie non stop to samo- Cutler nie ma separacji, Heath jest wąski, Branch ma motywację i rzuca sztangami mimo słabej genetyki, Martinez ma słabe nogi, Coleman ma brzuch, Kai Melon Green. i najczęstsze- Winklar na scenie maleje i wyglądą marnie- to było pisane setki razy.
Dlatego apeluje o trochę pozytywnej agresji, energii, i co najważniejsze KONTROWERSJI.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
kazdy kij ma 2 konce ale proca ma 3

1 bana dostalem od jabolka bo poszedl sie poskarzyc jakiemus modowi za to ze napisalem o jego idolu zle (ALEKSEJU LESIUKOWIE) napisalem 'ma suty jak wentyle od jelcza' i dostalem za to bana na rowno rok, a 2gi ban poszedl za to ze koles walil takimi bykami ktore mozna pisac w 1-2 klasie podstawowki a w profilu 20 lat, ale co zrobic, nie dosc ze pomagasz to jeszcze wjazdy sa na ciebie i banuja - ale ja nikomu nie grozilem :D

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
KONTROWERSJE to beda jak Robert Piotrkowicz zostanie MrOlympia

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
lord Twój tekst o sutach Lesukowa opowiadałem nawet znajomym nie mogłem się wtedy powstrzymać ze śmiechu , jabi to taki mod że powinien siedzieć w swoim komercyjnym i tam modować a nie straszyć i negować za wypowiedz. Ale to mam nadzieje już minęło.

Makaveli koledzy trochę mają racji , daj troszeczkę odżyć gringsowi , chociaż wyzywał mnie od buraka i *****a czy coś tam ułomnego
zbytnio nadgorliwy jest oraz są ludzie z bardzo ciężkimi charakterami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
No właśnie to chodzi o to, żeby on zachował kulture swoich wypowiedzi niestety tak nie jest, jak ktoś sie z nim nie zgadza to obraża i zaczyna wojować. Niech pisze o tym SEO ale w odpowiedni sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Wbijcie na luz





Zmieniony przez - PTRQ_93 w dniu 2011-08-29 23:49:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ilu jest tych modów na forum. jaka jest struktura tej tajnej organizacji, kto na górze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Papa rzymski

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium