SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy wbijaja synthol - czyli spam post działu AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 516693

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Jak chcesz. Mam nowe klapki na trening. Dziś zrobię zdjęcie jak włączę telefon. Muszę wybrać odpowiednią chwilę do włączenia telefonu, bo gdy go uruchamiam to sąsiadom gaśnie światło w mieszkaniach. Na szczęście była zmiana czasu i mamy dłuższe dni.

Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-04-03 18:45:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uwielbiam Cie, naprawde jestes zaj**isty, bez ironii byku

ps zlamales mi psyche

Zmieniony przez - kult w dniu 2012-04-03 19:03:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Kult, sam tego chciałeś

Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-04-03 19:11:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
oglądał ktoś "Drive"? jeśli nie to słuchajcie nuty



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5264
kult ile miales najwiecej w lapie u szczytu formy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Tak się zastanawiam nad optymalnym czasem na trening. Oczywiście jest to temat znany. Ćwiczymy wtedy, kiedy zwyczajnie mamy taką możliwość. Co jednak, kiedy jest wybór; wtedy indywidualne predyspozycje i chęci. Jedni powiedzą, że rano lepiej, bo potem cały dzień jedzą i nadbudowują. Drudzy z kolei, że wieczorem, bo jedli cały dzień i mają power a po treningu szamka i lulu, czyli regeneracja wzorowa.. a ktoś jeszcze inny powie, że wtedy, kiedy jest największy wyrzut hormonalny.

Ja sam ćwiczę w okolicach 15-16, bo tak pozwala praca. Parę razy zdarzyło mi się jednak trenować o godz. 20:00 i, pomimo innych nawyków godzinowych, było rewelacyjnie. Dużo siły, energii i motywacji.

Zauważyłem też, że mnóstwo zawodowców trenuje wieczorami. Niektórzy wręcz abstrakcyjnie, jak Jay kończący nogi o 2:00 i tak kminię, że skoro to trening i dieta są ich priorytetami w życiu, to ćwiczą w najlepszej dla nich porze. Wielcy goście ostro działają właśnie późnym wieczorem; Jay, Kai, Khan, Huh czy Victor. I pytanie - robią tak właśnie dlatego, że z jakichś fizjologicznych względów jest im tak najlepiej czy po prostu o 24:00 jest mało ludzi i nikt nie wkvrwia ich pytaniem o HMB i trening na biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nikt sie z nich nie śmieje że sie op*****lają na treningu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
raczek87
...i nikt nie wkvrwia ich pytaniem o HMB i trening na biceps




Najczęściej chyba każdy ćwiczy jak może/kiedy ma czas.
Najodpowiedniejsza pora treningu... Myślę że każda jest dobra o ile dostosujemy do niej dzienną aktywność (zegar biologiczny).
Z pewnością preferencje indywidualne, oraz różnice w dobowej zmianie temperatury organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4754
:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Treningi drugiej młodości" powrót do wielkiej formy!

Następny temat

IBFA-czyli kulturystyka dla kazdego

WHEY premium