SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A ja muszę się umyć - ale nie chce mi się, już się dwa razy dzisiaj myłam i znowu jestem brudna więc po co trzeci raz skoro jutro znowu się ubrudzę i tak w kółko. Raz, w sobotę wystarczy no i ew. od święta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
jestem dzisiaj zyebana własnie usiłowałam mojego faceta przekonać żeby mi wyjął soczewki z oczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dotka, dasz rade Jakby co mozesz poprosic meza zeby cie zaniosl do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
katlam, ja tez zyebana, a jeszcze musze posiedziec nad robota, oj jak mi sie nie chce!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Nie narzekać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Jak w gestapo na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
E, tylko na forum mogę przykozaczyć, na żywo byś prychnęła co najwyżej Ale wchodzę, patrzę a tutaj jakieś zbiorowe żale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
a mi sie nie chce do pracy isc ktos chetny pojsc za mnie?

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
nie narzekam soczewki własnoręcznie wyjęłam facet mi tylko przyniósł pojemnniczki i zalał kropelkami. Teraz rozmyślam nad sensem wypowiedzi kittie o myciu i kurcze coś w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
jest w tym cos, bo jak sie spotykalam z maniakiem czystosci; dla mnie to on byl troche kompuls, to on mial problemy ze skora A ja nie, a sie kapie tylko raz dziennie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium