SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
dobre spamiarskie laseczki jak zrobic jezyki w domu? nie mam wyciagu szukam i szukam i nie znajduje....plizzz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bry. Marta czy to możliwe, żeby po tygodniu przerwy od mazidła zaczęlo mi odpyerdalać? Ale tak "estrogenowo". Nosz kurde, zawsze bylam do rany przyłóż, a od 3 dni strzelam z dvpy do wszystkich. A dzisiaj w ciągu dnia dwa razy się poryczałam. nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałam u siebie łzy

Zmieniony przez - MagdaK w dniu 2012-06-20 12:00:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Oveja
Martucca
Do czasu
a jak słyszę "edek' to naprawdę rzygam

o, a jednak to "choroba" którą można się zarazić

Jest tu jakiś kawosz? Potrzebuję kupić dobrą kawę na prezent. W ziarnach. Ważne, żeby nie miała „kwaskowatego posmaku”. Z moim zdecydowaniem będę rozmyślać pięć dni




jak dla mnie najlepsza kawa to jamaica blue mountain ale droga 50 gr ok 40 zet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak zupełnie z czapki- dobrą kawę mają w Ikei- ale to nie na prezent chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam się nie znam na kawach, nie pijam, ale tata lubi Segafredo. A co do mazidła jeszcze - jeśli to jego sprawka - to wczoraj nie miałam w ogóle apetytu (zjadłam 1100kcal ) a dzisiaj to najchętniej zassałabym całą lodówkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
MagdaK
Ja tam się nie znam na kawach, nie pijam, ale tata lubi Segafredo. A co do mazidła jeszcze - jeśli to jego sprawka - to wczoraj nie miałam w ogóle apetytu (zjadłam 1100kcal ) a dzisiaj to najchętniej zassałabym całą lodówkę.


ja takie jazdy mam jak mam ciężki pms, płacze z byle powodu i jestem non stop głodna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No a ja to znałam do tej pory tylko z opowieści i się dziwiłam, o co tym kobietom chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie dość, że przypakowana to jeszcze agresywna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
to Ci zazdroszczę .. bo nie znoszę wtedy sama siebie wkurviam się sama swoim mazgajstwem i ogólnym rozyebaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubercie, zamilcz, bo spuszczę łomot

Katlak, nie zazdrość, bo już nie ma czego - widać wzięło i mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium