SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
kittie, ale oni na mnie nie leca! Co mam zrobic....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Musze sprobowac. Teraz jak sie redukuje to nawet nie ma jak chlopa poznac, bo ze po cocktail barach nie szwedam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
To się szwędaj po piwniczkach z winem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ale ja musze byc lekko wstawiona, zeby w ogole poznac kogos. jak jestem tzrezwa to mnei faceci nie interesuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A te 200 ml na redukcji to duzo za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Curwa, poszłam z kumplem żłopać do włoskiej knajpy. Zamawiamy: on coś tam sobie wziął, ja paczę na winko i mówię do Pani że poproszę buteleczkę chianti. Pani przynosi tą butelkę, paczy na mnie i mówi: "ale to wino 150 zł kosztuje..." A ja do niej: "na biednego nie trafiło, da Pani dwie" Ahh ten menelski wygląd. Dobrze, że o dowodzik nie poprosiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
kurna faceci sa przereklamowani gdyby nie to że obecnego przez 10 lat wspólnej pracy przetresowałam to chyba nie prztrwałabym etapu poczatkowego zwiazku. Bunia to 200 wódki wypij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
katlak, tez tak uwazam! W gruncie rzeczy to ja juz nie chcialabym z kims razem mieszkac, to mi wyszlo czubkiem glowy. Moglabym tak spotkac sie ze 2 razy w tygodniu.

Wodki nie moge, bo sie nigdy nie zredukuje!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium