SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Uuu, to ładnie sobie porobiłaś. Rozumiem, że u lekarza byłaś i traktujesz to czymś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Konkretnie paluch, ale nie byłam jeszcze, bo niewielkie i powoli schodzi. Wczoraj w nocy moczyłam go we wrzątku, byłam zmęczona i za którymś razem mi zamiast palucha do tego garczka stopa wpadła... Dzisiaj będę rivanolem go traktować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry. Neysha a co dokładnie się stało? Nie chce straszyć ale znajomemu karton ciężki w robocie zleciał na palucha, i tak sie ropa zbierała i zbierała aż doyebało w chwile całą stope aż do łydy i niestety musieli amputować więc jak sie mocno zacznie babrzeć to nie ignoruj tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie babrze się, po prostu paznokieć chyba przy bieganiu skaleczył mi palca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaa no to luz on to pierw miał stłuczenie solidne i rane dużą

Nie ma to jak pare ostatnich stron spamu na sportowym forum przejrzeć o czym dyskusja była ćpuny i alkoholicy, zioła byscie sobie zapalili dobrego a nie te organizmy niszczycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przynajmniej mam czas układać plan na wakacje, żeby potem zasuwać
A to jakaś tradycja te 300 stron spamu czy więcej się po prostu nie da pisać w jednym temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ooo cześć słoneczko
Neysha: kup sobie w aptece jakiś aseptyk, na dobrą sprawę może być nawet dentosept - bo to że do paszczy przeznaczony jest to akurat mało znaczące A jak jest ropa to są bakterie i nie ma że śmiesznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Kiciuś :*

Ja tam jak mi sie jakiś zastrzał zrobi czy to na dłoni czy u stopy to po prostu biore porządną igłe, miske z wrzącą wodą i jade z koksem aż wszystko wycisne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W środę mnie mocno bolało a dzisiaj to muszę się bardziej postarać, żeby coś poczuć, nacisnąć czy o próg urazić paluch, opuchlizna powoli złazi, a duża nie była, bo tuż przy samym paznokciu

Zmieniony przez - Neysha w dniu 2012-06-30 10:52:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Neysha: jak wyparzyłaś to co się dziwisz że nie boli? Martwa skóra nie boli. No ja też jestem zwolennikiem samooperowania, jak kiedyś u koleżanki weszłam do pokoju razem z przeszklonymi drzwiami to zanim pogotowie dojechało to całe szkło wydłubałam zewsząd - pan doktór był ze mnie dumny - zaszył i pojechał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium