SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Rakhu, no wlasnie. ja tez jak jestem w Polsce mam takie rzeczy od wujka, i szynka z tluszcem jak tzreba... Ale wlasnie na wschodzie dalej robia takie wyroby do sklepow. Kupuje w Anglii w ruskim sklepie boczek suchy, niegruby, no taki 'normalny'. Swinia pewnie nie-ekologiczna, ale coz dam rade przetrawic.
Ja sie zastanawiam, czemu boczek z Polski w tym samym sklepie to nasaczone woda grube obslizgle 'cos'...

Zmieniony przez - Bunia77 w dniu 2012-06-18 11:54:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kto by to kupował u nas? Taka dobra ekologiczna żywność jest niezwykle droga, łatwiej zrobić 10kg szynki z 1kg mięsa, woda i konserwanty praktycznie nie kosztują pieniądze, pieniądze, tu nie ma żadnej filozofii...


Krzyś, bo Ty stuprocentowy mieszczuch-warszawiak jesteś

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-06-18 11:58:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
No dobra, to dlaczego na Litwie/Ukrainie/Rosji sa 'normalne wyroby. Przeciez tam ludzie sa jeszcze biedniejsi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Aby zachowac rownowage w naturze wpisuje sie i dodaje troche testosteronu od siebie

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
ha a ja właśnie jem pyszną wiejską szynkę mhmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Krzys mogę Ci taki zayebisty boczek przywieźć na lotnisko

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
Aniu trzymam za slowo tylko jeszcze musze gdzies go usmazyc z jajecznica :)

marcelq under czy apteka??

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Gwarantuję, że dojedziesz z nim do domu i dasz radę usmażyć

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra, to dlaczego na Litwie/Ukrainie/Rosji sa 'normalne wyroby. Przeciez tam ludzie sa jeszcze biedniejsi.

sama sobie odpowiedziałaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A ja mam kiełbaski i szynki z dzikiego dzika, co to wpyerdalał tatusiowe uprawy i za to musiał umrzeć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium