SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki suplement będzie odpowiedni?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Ruda_29 z działu Ladies SFD.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 149
cześć! jestem dość szczupłą i niską osobą, 45kg przy wzroscie 160.
na codzien jestem dosc aktywna, szczególnie dużo chodzę.
Zależy mi na ujędrnieniu ciała, niekoniecznie na chudnięciu, jednak chcialabym wyszczuplic oraz ujędrnic nogi, posladki i brzuch, reszta jest znośna dlatego tez od 2 tygodni systematycznie ćwiczę wieczorami, średnio 30-do 40 minut, 3x w tygodniu.
Ćwiczę razem z Mel B.
Jako takiej diety nie mam (wiem ze to 70%) ale staram się jeść warzywa, owoce, małe a częstsze posiłki, piję dużo wody.

Chciałabym w to wszystko włączyć jakiś fajny suplement, który zwiększył by wydajność organizmu, być może działał w kierunku przyspieszenia efektów tj szybszym spalaniu.
Czytalam, że dużo kobiet stosuje l-karnitynę.

Czy jest tu ktoś, kto będzie potrafił mi dobrać i polecić jakis suplement? Znajdę coś skutecznego do 60-70 zł?
Nie chcę od razu kupować niewiadomo jak dużej ilści tabletek czy proszku, ze względu na to, że chyba nie do końca mam pewność, że akurat dla mnie będzie to skuteczne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siłę i wydolność na treningach daje... Odpowiednio zbilansowany posiłek. To powie Ci i ogromny kulturysta, i maratończyk, i triatlonistka, i malutka gimnastyczka.
Legendarna "jędrność" to lbm vel masa mięśniowa. Jesteś po prostu CHUDA, czyli masz ją w zaniku. Ćwiczenia "na gazie" tzn. co: aerobik, różowa hantelka, dywanówki, ptaki-drepraki na bieżni, mela-bela?
Zmęczenie, czyli co: przepocone gacie, czerwona twarz i zadyszka? To możesz osiągnąć podbiegając do busa w letnie popołudnie. A może endorfinki?
Tak się nie robi.
Robi się 30-45 min siłowego na wielostawowcach i do domu regenerować się. I tak 3x w tygodniu.


Zmieniony przez - Martucca w dniu 25/01/2014 09:33:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak zdrówko ok problemów z ciśnieniem po kofeinie nie ma to np https://sklep.sfd.pl/Trec_ClenBurexin-opis556.html no i zerknij do dzialu Ladies a te treningi Mel B, Chodakowska, Britney Speras czy inne odłóż na bok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 149
dokladnie tak, żadnych problemow ze zdrowiem nie mam, dlatego o tym nie napisalam :) dzięki! chętnie poczytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-01-23 12:31:14

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie zauważyłem Twojej wagi, redukcja nie wchodzi w grę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 149
hmm, więc co innego doradzacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 149
tak jak mówiłam, potrzebuję czegoś, jakąś przedtreningówkę co da tzw 'kopa' zalezy mi na ujędrnieniu ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 149
moze ktos wypowiedziec sie na temat CLA z zielona herbata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 149
mianowicie: https://sklep.sfd.pl/Trec_CLA_&_Green_Tea-opis555.html

czy przy moich gabarytach bedzie odpowiednie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robię źle? Ile kcal mam jeść by zrzucać wagę?

Następny temat

Trening FBW na redukcję dla kobiety do oceny

WHEY premium