SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ścięcie włosów to nie amputacja kończyny

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
w mnie to zawsze impuls był wchodzę ścinam i po sprawie. ewnetualnie wkurzam się jak odrastają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja tam się kiedyś ogoliłam dwójką tylko dywan z tyłu zostawiłam i żyłam Jak odrosły wycięłam irokeza. A jak znowu odrosły to ufarbowałam na czarno, boki wygoliłam i rozjaśniłam na biało włosy nie cnota - odrosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kittie ja teraz też się ciachnęłam na krótko- z długich i wyprostowanych mam krótkie i kręcone nie ma co się srać, odrosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Mi lekko poszło wygolenie boków do 2mm a były do ramion. Irokez był czarny, czerwony, fioletowy i chyba raz jakiś jaśniejszy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracając na chwilę do wątku ciśnienia. Chciałam dziś zrobić dobry uczynek i oddać krew pierwszy raz. Zarejestrowałam się, zważyli mnie (niby 51kg, ale puściła dalej), hemoglobina 14,6, elegancko, ciśnienie... 90/60. Nie przeszło :/ Stwierdziła, że mogłabym stracić przytomność. Szkoda. Szczególnie, że mam rh-, więc myślę, że by się przydała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4nn to się nazywa zmiana- tego żaden chłop tego nie przeoczy - mój jak wróciłam od fryzjera, stanęłam przednim i spytałam : no i jak? zdziwiony spytał czy nowa sukienka

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-06-28 15:28:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
Jesteście hardcorowe, poważnie. Ja debatuję i rozmyślam nad podcięciem grzywki, a tu takie rzeczy czytam. Aż wstyd mi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Lejdi następnym razem poskacz w poczekalni

Mass ludzie mnie nie poznawali Moje szczęście - zawsze po zmianie koloru musiałam natknąć się na prezesa w firmie

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4ann, o widzisz ;) Lekarka jeszcze inną radę mi sprzedała - opić się wody przed. Tylko jak potem z pełnym pęcherzem tam wysiedzieć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium