SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja tam pływam tylko w jeziorku, na uwiązanym do czegoś materacyku pływać nie umiem, choć lubię się pluskać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Ja pływać umiem, a te łapki to jakoś tak mi się przyszłościowo po głowie kołaczą. Jak zapłacimy po xxset złotych za karnet aquapark + siłownia + sauna to głupio nie korzystać a takie 'pluskanie' jest dość nudne, lepiej wskoczyć do olimpijskiego i się wyłączyć na 30-40 minut

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Dodatkowo jestem jeszcze uczulona na chlor, więc większość basenów w PL była dla mnie niedostępna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zrośnie, nie zrośnie, będzie w weekend grillowany pies

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
d.bry
Ania zasada nr 1 nie wjeżdżać na piach motocyklem

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
mika nie da rady, mam taką drogę pod domem będzie poważna rozmowa z sąsiadami

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
pocieszę Cię, ja mam przed domem taki żwirek i też się raz wyperdoliłam całe szczęście nikt nie widział

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Mi sąsiad pomagał podnieść Kvrwa jeszcze wczoraj tankowałam, więc 200kg. Najgorsze, że ten pies się nie uczy. Dostał tyle razy z buta, a leci dalej pod koła

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
heh, zasada nr 2 nie tankuj do pełna a pies uparty, ech
zresztą mój też jest taki goopi, jak rower wyprowadzam to chce mi opony przegryźć, ja nie wiem co te psy widzą w tych kółkach

Zmieniony przez - mika w dniu 2012-06-29 10:52:57

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
DuzaGocha
4nn współczuję za kilka dni się zrośnie


Używał ktoś wiosełek/łapek na basenie? Zastanawiam się nad nabyciem drogą kupna żeby sobie basenem wzmocnić ramiona. To działa czy to jakiś kit straszny?

http://allegro.pl/wioselka-lapki- treningowe-plywackie-3-rozmiary-i2452044855.html


Używaliśmy takich do poprawienia szybkości poza sezonem startowym. Nie przepłyniesz przypuszczalnie jednej długości. Najbardziej bolą przy tym najszersze i piersiowe, ramiona niewiele pracują podczas pływania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium