SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
i jedno i drugie to ed. To jest zespół zaburzeń a nie dokładnie sprecyzowana jednostka chorobowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
dokladnie, jestem przekonana, ze zdrowa psychicznie osoba nie bedzie obsesyjnie kontrolowac swojej miski, ED to jest obesja kontroli rzeczywistosci, tylko przekierowana z rzeczy/ludzi, ktorych kontrolowac nie mozemy na wlasne cialo

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
bziubzius
no niby tak. ale tak na to patrzac to wszyscy tu mamy ED :P


nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
OK, ale nie chodzi o to, ze czlowiek tu przychodzacy nie ma pojecia co je? I te dzienniki maja mu uzmyslowic ile/jak je? Popatrzmy na jakikolwiek pierwszy zrzut diety i prawie wszyscy robia cos nie ta.

Przez to liczenie masz sie nauczyc co jesc a nawet bardziej 'odumiec' jesc smieci

Ja nie bede tkas fitness babka nigdy wiec bede miske liczyc jeszcze pare miesiecy a pozniej micze, ze jednak naucze sie jesc intuicyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Dlaczego? Nie sądzę żeby tak było. Liczę raczej po to, żeby widzieć proporcje jako że na czuja nie zawsze mi wychodzi. To czy mam 100 kcal w tą czy w tamtą to mnie bije. Tak samo jak zjem dwa orzechy czy kawałek sera czy kiełbasy między posiłkami to też ani tego nie liczę, ani mi to nie przeszkadza. Więc nie sądzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
O oo, tez czasem zjem 1-2 migdaly przed snem, ale nie biegne do kompa zeby zmienic wypiske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no ja sie zgodze z jednym- tu jest duzo osob, ktore maja jakas obsesje liczenia...ja tez jak Kittie- wyebie kawalek kielbasy czy alpagie to nie licze - i tak nie jestem w stanie ustalic mojego poziomu spalania...a tu sie liczy...i liczy

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja liczę bo trudno mi tłuszcze dobić na czuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
o, smietane licze, bo jakbym nie liczyla to bym przejechala 200g tluszczu

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium