SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wspomnienia w nim odżyły i sie podłamał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A w ogóle nie wiem. Najpierw się przeprowadził z CPH do Szczecina, chuy wie po co, skoro tam mu się ta pracowania architektoniczna kręciła całkiem dobrze. Jak się przeprowadził to złapał syndrom typowy dla skandynawa w PL - zaczął chlać dzień w dzień na potęgę. W ogóle spotkałam go w barze, przypadkiem i wyglądał jak trzy ćwierci do śmierci. No i mam wrażenie że to spotkanie w niczym mu nie pomogło, i tak oszczędziłam mu niektórych szczegółów mojego życia. A, że czuję do niego empatię więc curwa szkoda mi go bo to dobry chłopak, tylko nam nie wyszło, a właściwie jemu bo to ja spyerdoliłam z Danii cichaczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
niedobra Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
No baby wstrętne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No curwa. Ja byłam piękna i młoda jak go poznałam 19 at miałam a on ode mnie 11 lat starszy. Ja chciałam pić wina i bić hipisów a on miał inne priorytety. I tak 4 lata to długo. Ale jak zaczął coś o jakiś zaręczynach itp. to nie wyczymałam presji i uciekłam do Szwecji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ale to dobry chłopak jest. Kiedyś jak na oktober fest w monachium obrzygałam spodnie niemieckiego policjanta po czym nazwałam go nazistowską świnią () to przyjechał w ciągu 10h z Kopenhagi wyciągnąć mnie z aresztu. Załatwił jakiegoś prawnika, nawet żadne zapisy nie zostały po tym incydencie - tylko kara sroga. Karę z resztą też zapłacił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
romantyzmem powialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Szczególnie rzyganie na Polizei Nigdy nie zapomnę miny pana oficera. I jego brzydkiej czerwonej mordy Jeszcze oczywiście musiałam zacząć się drzeć narodowowyzwoleńczo: Mało mój naród ucierpiał jeszcze przez was? Potwory?

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-06-25 14:54:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
niezla jestes, ja jestem grzeczna i ugladzona
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium