SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Curwa, nie mam somatycznych objawów podniesionej prolaktyny, ale wcale mieć nie muszę. Ja to już sobie dzisiaj ubzdaczyłam, że napewno hCG strzeliło mi do góry i dlatego nie mam, a jak hCG i nie ciąża to na pewno mam raka i chuy Za dużo wiedzy to jednak mąci w głowie. Nigdy mnie się takie historie nie zdarzały wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
to może dla własnego spokoju zrób sobie badania czy coś. A z rakiem u mnie moja matka tak ma że jak usłyszy że jest jakaś akcja antyrakowa to w środku nocy mi zadzwoni że mam badania robic bo na pewno cos mi jest i zeby nie było sama też robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
tu nie polska, jak pójdę robić sobie sama to będzie trzeba za to tyle zabulić że mogę równie dobrze już przestać jeść. Dr kazał dwa tygodnie odczekać, jak się nie ruszy to się przebada i zobaczy. USG przynajmniej czyste, więc w tych okolicach nic nie rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobryczór, narescie wolne, ale mózg mam tak wyparowany że nie dochodzi to do mnie, obym sie jutro porządnie wyspał w końcu i można zacząć żyć z powrotem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
k***a zabije kiedyś psa sąsiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Kittie mnie raz na usg kurva mieli sobie żołądek pooglądać i stwierdzili że coś mam na jajniku biegiem leciałam do mojej ginekolog i okazało się że to owulacja ale myslałam że zejdę ze strachu w międzyczasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo chciałbym 3 ale niestety nie -.-

plus troche roboty fizycznej mnie czeka w lipcu, ale to dobrze bo na zmęczenie umysłowe najlepszy jest wysiłek fizyczny :D w sierpniu tak na full odpoczne

a o wrześniu mi sie nie chce na razie myśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
wiesz, hGC to se mogę zrobić testem ciążowym - ale co mi to da, wiedzieć że nie ma skoro okresu dalej niet a brzucha to już dostałam takiego że mi cała talia zniknęła i stóp w buty nie idzie wepchnąć...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium