SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
dobra kto ma kopsnac 2zl bo mi do szlugow brakuje a nie chce kasy rozmieniac

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Kiedyś koleżanka mnie wk***yła do sprzedałam jej lufę w oko po czym przyebałam wrotką w głowę - krew się polała i nawiałam na chatę - wpadła jej matka z wrzaskiem do moich rodziców - wpyerdol znowu Byłam bardzo złym dzieckiem. Ale kochałam zwierzątka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
ja p******e w skrzyni bym cie zamknal i by sie skonczylo odp*****lanie

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
krzysiu: teraz to ja jestem grzeczna, spokojna znam dobrze 3 języki, 2 chuyowo i mam dwa faklutety
Ale z dumą słucham, jak stary opowiada, że w okresie kiedy ćpałam, chlałam i bujałam się oiowcami to się mnie bał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
a co ćpałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Lucy: pytanie powinno być - czego nie ćpałam kółek się nażarłam tylko raz w życiu, ale tyle zjadłam że dwa dni powykręcana chodziłam Ale nie kręciło mnie to w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
dobra nie wdrażam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
tyle ze dragi zostawiaja slady w bani:) a alko mozna nap*****lac spokojnie :P

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
tyle ze dragi zostawiaja slady w bani:)
widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
krzysiu: alko też zostawia
Lucy: plusy z tego są, a mianowicie jak będę miała potomstwo jak któregoś najdzie ochota się naćpać to nie będzie szansy tego przed mamusią ukryć, bo mamusia jest ekspertem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium