SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
mi wchodzil plan Jacka Lataly na klate. a na barki moj autorski z ciezarow

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A co mnie obchodzi co Tobie wchodzi? To ma być plan dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
no racja Saida, nastepnym razem opyyerdole starą rure i zapytam czy jest obrażona na to ze ma prace. Niech ustapi miejsca mlodym

Hubert, ale jesteś niemiły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja niemiły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No przecież Bercik milutki jest

Natasza, to mi się podoba Ja wychodzę z założenia, że to ja jestem dla pacjentow, a nie oni dla mnie, miejsce na fochy jest w domu Chociaż czasem ciężko...

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
w sumie to i racja chociaż ja np jestem w stanie zrozumieć przemęczone np pielęgniarki, tudzież innych przedstawicieli służby zdrowia którzy zasuwają z pracy do pracy a na oddziałach wypełnionych na full pacjentami w 90% leżącymi zostawiają dwie pielęgniarki bo redukcje etatów. Tyle że na ogół okazuje się że najbardziej wredne są rejestratorki bądź inne panie urzędniczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Na rejestratorki to ja mam bardzo proste sposoby, najlepiej działają dwa: "proszę mi to dać na piśmie", "w takim razie z kierownictwem poproszę". A jak to nie działa to "kontroli z NFZu zdaje się dawno państwo nie mieli?" i nagle okazuje się, że się da

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium