SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
kontrola Ty tez Kitttie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
a wiecie co ja wam powiem o ED? ze kontrola miski to druga strona ED, wiec krecimy sie w kolko. ja zajelam sie realnymi problemami w moim zyciu i mi kvrva od razu ED minelo, jem jak jestem glodna a ostatnio nie jestem

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
aporpo ED, to ja mysle ze wiekszosc lasek ktore mowi, ze ma ED to wcale go nie ma. Sa poprostu leniwe, maja slaba wole i im nie wychodzi.
Ostatnimi czasy to sie stalo dla wielu super wymowika, wp*****lam bo mam ED, jesemgruba bo mam ED, glodze sie bo mam ED.

Z tego calego grona osob mowiacych ze ma ED jest garsta, ktora rzeczywiscie cierpi z tego powodu, cala reszta to....no comments
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
dokladnie i to pyerdolenie mlodziutkich lasek, ze sobie ED zniszczyly zycie, ze przegraly. wezcie mnie kvrva trzymajcie. to som jakies rojenia i wymowki, ze bylabym Claudia Schiffer gdyby nie ED. nie kvrva- nie bylabys.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Nie niszczcie im marzeń

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jak się poczyta dzienniki, to od razu widać, kto ma faktyczne problemy, a kto tylko pyerdoli.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A zawodowe fitneski to co niby? Dieta obsesyjna każdego dnia, 30-40g tłuszczu, nie za dużo węgli. I tak całe życie, byleby BF w górę nie poszedł. To chyba też podchodzi pod jakieś zaburzenia psychiczne Oczywiście mówię o elicie światowej - można sobie poczytać blog Jamie Eason na bb.com.

Sis, o to właśnie chodzi, Każda osoba ma swoje problemy, a wiele swoje małe piekło, o którym nie mówi. Ludzie reagują różnie na obciążenie psychiczne: jedni po prostu wydrą mordę, inni pójdą poćwiczyć, zrobić zakupy, jeszcze inni mają problemy z jedzeniem, a część popada w depresję To jest naturalne. Ale ucieczka przed realiami, "bo ja mam ED i nie mogę"... Żal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Zakupy zawsze mile widziane a tak serio, no fitnesski kase z tego maja to trudno powiedziec gdzie jest obsesja a gdzie zawod...jakbym byla wyczynowym sportowcem na poziomie IO to moze bym tez liczyla kazdy gram...chuy wie, kazdy sam jest w stanie powidziec co jest dobre dla niego co zle, ja pamietam slynna skeni, ktora rzekomo wyleczyla sie z ED a potem liczyla do 0.5 kcal. Ja np. zle sie czulam z liczeniem kcal i BTW bo zaczelo mi odpyerdalac w druga strone i wmuszalam zarcie w siebie.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Albo np. moj trener. Kvrva, ciagle obczaja czy BF nie poszedl w gore, mierzy sie, bierze suple, je tylko anabolic diet...jak zyc? jak dla mnie to jest wiezienie, bo jego piekne cialo obczai jego laska, dla ktorej pewnie to wszystko jedno czy ma 8 czy 10%, wazny organ

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium