SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
a mna kto sie zaopiekuje ?

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
watpie czy jestes w typie B.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
Nie wiem czy w ogole jestem w czyims typie. wcozraj sie dowiedzialme ze jestem dziwny bo nie lubie chodzic do klubu na imprezy wiec zostaje mi samotnosc z kotami :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Krzysiu, no bym Cie przytulila, ale mam za sucha piers obecnie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
a i jeszcze dowiedzialem sie ze jestem nie szczesliwy bo nigdy nie bylem zakochany i ze stwierdzilem ze kochac mozna matke i Legie tylko. k***a marna moja przyszlosc sie pisze. Wrong ja tez suchy jestem ostatnio raczej zywilem sie alkoholem niz jedzeniem

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
krzyys88
a i jeszcze dowiedzialem sie ze jestem nie szczesliwy bo nigdy nie bylem zakochany i ze stwierdzilem ze kochac mozna matke i Legie tylko. k***a marna moja przyszlosc sie pisze. Wrong ja tez suchy jestem ostatnio raczej zywilem sie alkoholem niz jedzeniem


eno dziwny jesteś Legie kochać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no niby pasujemy do siebie ale ja musze teraz zregenerowac sie, wiec B. jest bardziej przydatny- zabiera mnie nad morze, gotuje smakolyki i w ogole

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
A i jeszcze cham i prostak jestem bo sie smieje z kolezanki I powiedzialem ze jestem dobrze wychowany ale zostawiam to na specjalne okazje :) Wrong to jak znajdziesz nowa prace to wprowadzam sie do ciebie robote na LHR mi zalatw bede odprawial lot i lufe

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 846 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31298
krzysiu, no bo to naprawde nieladnie smiac sie z kolezanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
a koleżanka z tych lasek z misją co uważają że uczucie potrafi zmienić faceta ?

Zmieniony przez - katlak w dniu 2012-06-27 17:29:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium