SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Dotkazoz
katlak ja miałam od poniedziałku zacząć adaptacje małego w przedszkolu i myślałam, że sobie odpoczne. Na siłownie pójdę, na rowerze pojeżdze... a on mi się dziś rozchorował... zamiast do przedszkola w poniedziałek pewnie do lekarza



uuu współczuje tobie i jemu też. A wogóle to wiesz pierwszy rok w przedszkolu to tak mniej więcej 3 dni chodzenie reszta chorowanie Ale mi przedszkole uspokoiło maminsynka bo przed nim dawał strasznie w kość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jezu, ja tak ostro chlałam przez 7 dni tylko, poza sezonem wakacyjnym praktycznie w ogóle nie pije no...
Kajtek: 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
kittie to musisz zaczac pic bo organizm wszoku

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No własnie Kiti, nie piłaś nie piłas a tu nagle szokowa terapia alkoholowa dla organizmu taka. Logiczne, że dosyć negatywnie to na zdrowie całego ciała zadziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
no ale żeby od kilkunastu litrów winka okresu nie mieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Kittie, zmiana klimatu, alkohol,trenningi i @ się spóźnia nie stresuj...
A lekarz porządnie zbadał, może hormony zrób albo choć prolaktynę.

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
albo olej i poczekaj .. jak kocha to wróci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
ja pół roku nie miałam i samo wróciło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
sama nie robię, ceny mnie przerastają. Powiedział że jak nie przyjdzie w 2 tyg skieruje mnie na kompleks hormonalny. Moją teorie nowotworową obśmiał. Curwa, mnie okresu nie brakuje mogła bym zrezygnować całkiem z niego ale jako że jestem w tym momencie przekonana absolutnie o swojej terminaloności to się denerwuję. A może mi jaja rosną?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium