SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Kiti, Mój chłop robi to samo

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A jak opowiada wszystkim, dumny że jego dziecko to je na śniadanie 4 jaja i pół boczku a nie jakieś płatki i popierdółki jak stwierdził: "widać, że jesteś moja, a nie matki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
Kittie ale ty niebezpieczna kobieta jestes


Ja tylko agresywny do kanarow jestem ostatnio jeden chcial mi dac mandat bo bez biletu bylem ale mnie dotknal to poweidzialem mu ze "jeszcze raz mnie dotkniesz buraku to ci wyp******e w ryj" to dostal szoku i spokojniesobie poszedlem zdziwil sie bo w garniaku pod krawatem elegancko bylem i taki nie mily :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Kittie
A ja nie mam chłopa, za to mam ksywę wśród znajomych Marit

Ja p******E, jak mnie NAk***IAJĄ prostowniki, to bania mała, jestem ciekawa, jakim cudem mam jutro nogi zrobić;/ I jeszcze dzisiaj tego zasranego masażu się uczyć.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
kitttie
doszłam do wnisoku, że muszę szybko na siłkę wracać bo mi poziom teścia rośnie i nie mam jak go rozładować - szłam wczoraj z ojcem po truskawki na działkę, i wsiowy przygłup pod sklepem zaczął w moim kierunku rzucać niewybredne komentarze, więc do niego podeszłam i zapytałam czy mu wyebać w mordę? Popaczył na mnie: cooo? A mój ojciec: głuchy jesteś? Pytała czy Ci wyebać, a jak się nie zamkniesz to jeszcze ja jej pomogę i też Ci przyperdolę córeczka tatusia


Kilka lat temu byłem z byłą kajakarką, która w dodatku trenowała w Fighterze kickboxing kilka lat. Osiedlowego menela uwaliła jednym strzałem na brodę, osunął sie po ścianie. Nawet nie podchodziłem żeby jej zabawy nie psuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Starzy opowiadali, że tydzień temu na wsiu był wypadek: facet nazwał swoją sąsiadkę curwą, na co ta sprzedała ma dwa strzały a jak polgł to wzięła go na buty - przyjechała karetka i zabrała go do szpitala, jeszcze nie wyszedł A ta baba to tak chudzina, że szok Saida: na mnie też koledzy Marit wołają, więc możemy założyć klub sobowtórów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jacyś mało oryginalni Ci faceci
A babki się coraz bardziej agresywne robią, pomyślałby kto

Wieczorem będą zdjęcia z treningu w moim dzienniku

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To ja popatrzę. Kvrwa mać alergia mi się odezwała, a już spokój był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Heh ale na wsi to chyba baby zawsze agresywne były Ale jak słucham jakie historię tu się dzieją to normalnie jak z innego wymiaru. Ponoć mąż tej bokserki przeleciał jakąś inną klientkę za 20 zł To ona poszła, spuściła jej wpyerdol i zabrała 20 zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium