SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
piękny rym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kvrwa, ja pyerdolę. Jeśli jeszcze raz przeczytam gdzieś o jakiś edkach, którymi panienki zasłaniają swoje lenistwo, to lecą bany. I dla delikwentki, i dla miłosiernych samarytanek, które niosą pomoc. Laski, błagam, dajcie sobie z tym spokój. My mamy dość tego, głaskania po głowkach i tracenia czasu na osoby, które i tak prędzej czy później wszystko spyerdolą.
To jest forum sportowe, a dział podupada coraz bardziej, bo zatraca się idea zdrowego trybu zycia związanego ze sportem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Mnie sie wydaje, ze tu czesto przychodza osoby, zakladaja watek i oczekuja, ze ludzie beda tylko rzeczy zgodne z ich (czesto nieslusznymi ) pogkladami. Vide wczorajsza dyskusja, dlaczego 'zdrowe' ciasteczka sa niezdrowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Bry.
Nic nie jest tak wk***yające, niż typ ludzi którzy zadają pytanie z góry nastawieni na to, że odpowiedź potwierdzi to co sobie umyślili. Po co curwa pytać, skoro nie przyjmuje się odpowiedzi do wiadomości? Moja najlepsza przyjaciółka tak ma, pyta ale w dupie ma twoją odpowiedź jeżeli nie ma w jej konfirmacji jej poglądów - i tak potrafi zgwałcić kilka osób naraz.



Nie ma kawusi, jestem zła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
U, ja bez kawusi kompa nie wlaczam

Kittie, niestety... Mnie sie wydaje, ze internet stal sie takim miejscem wzajemnych 'glaskow'

Zamiast korzystac z fachowej pomocy, to ludzie sie maja problem, ze ktos im prawde napisze

Zmieniony przez - Bunia77 w dniu 2012-06-28 08:36:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
bo ogólnie ludzie są zapatrzeni sami w siebie niemiłosiernie. A co do ED to kto go nie ma ? wg specjalistów już jest problem jeżeli myśli o jedzeniu zajmuje nam więszość czasu - czyli większość z nas ma problem jesteśmy tylko niezdiagnozowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Bo teraz ED jest modne, tak jak modna była depresja jakiś czas temu. Oczywiście ja nie neguje w żaden sposób istnienia tych zespołów chorobowych i ludzi cierpiących z ich powodów, ale tak samo jak wielu ludzi, którym po porostu się nie chce i mają wyabane tłumaczy sobie wszelkie niepowodzenia depresją, tak jak ktoś nie ma jajec na tyle żeby się wziąć w garść i pracować nad dietą i ciałem tłumaczy sobie to wyimaginowanym ED. Z resztą nie potrafię współczuć ludziom z ED, bo wpyeprzają się w to, na własne życzenie a nie przez przykre zrządzenie losu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to może ja powiem jak to wygląda z perspektywy swojej czyli jęczydvpy to nie chodzi o zwalenie winy i zla całego świata na jakieś tam zaburzenie- bardziej o chęć wygadania się, bo zwykle rodzina czy środowisko nie chce już tego słuchać oczywiście wiadome, że miejscem na takie rozmowy powinien być gabinet psychologa i wygodna kozetka- internet ( mówię ze swojej perspektywy) daje złudne poczucie anonimowości i bezpieczeństwa- a to dobry grunt pod takie wynurzenia- nie ma obawy przed wyśmianiem, odrzuceniem itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Mass: ale nie o to chodzi, że chcesz się wygadać to normalne, nawet ludzie bez takich problemów chcą sobie czasem zrzucić ciężar z serca w necie (no sama tak mama ) Chodzi o laski, którym się nie chce, olewają, nie przestrzegają zasad podstawowych i tłumaczą to sobie i wszystkim ed, o którym nawet pojęcia nie mają.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium