SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolowina, karkoweczka no i bedzie git dvpeczka %-) SPAMMM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
dotka bo to jest tak jak zawsze mowilem ze ja podnosilem nie miesniami bo ich nigdy nie mialem tylko sila woli

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A ja na weselichu zostałam przez jakieś panie określona (zasłyszałam jednym uchem) obleśnie chudą i stwierdziły, że na pewno mam bulimię skoro tyle jem, a taka jestem wychudzona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
kittie, napewno jakieś obleśne pukwy !!!

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kittie, ale ja sie im nie dziwie.
Jak wczoraj sobie nalozylam obiad to parsknelam smiechem. Mam duze talerze (nie mieszcza sie do mikrofali) a mialam caly talerz jedzenia i wciagnelam to bez problemu. A przeciez sie redukuje

Dla przecietnego czlowieka duzo jesz - jestes gruba albo rzygasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
a mój chłop był właśnie na weselu znajomego jako szofer i stwierdził że masakra połowa dziewczyn w wieku ok 20-25 lat z duża nadwagą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Kajtek: no cóż... ale muszę przyznać, że w 8 calowych obcasach moje nogi wyglądały jak u bociana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Katlak: Ale co one jedza? Same gotowce. Polska naprawde przestaje sie roznic od zachodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kittie, jak ty sie poruszasz w 8 calach???? Ja z 4 mam problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 216 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66300
ja nie lubie gotowcow jakos gotowego kotleta nie liczac fastfood typu mak burdelking to nei zjem.

8cali to k***a 20cm prawie

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tłuszczu WERSJA HARD!

Następny temat

Sophie ostatni dzwonek

WHEY premium