SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening całego ciała - masa.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62715

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Kalisteniczny12
rion10
Ale wszystko gra tylko, że kolana nie powinny wyjść do momentu aż uda są równległe do podłogi później mogą wyjść.

Spróbuj sobie goblet squat albo front squat.


Nie naprawdę nie chce robić tych udziwień.. będę się starał po prostu nauczyć się lepiej tego.


Zarówno fronty jak i goblet pozwoliłyby Ci w nauce bardziej pionowego ułożenia tułowia ale jak jesteś w stanie podszlifować technikę to dla Ciebie lepiej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Nie wiem sam czy jestem w stanie, ale będę się starał, w końcu napewno mi wyjdzie. A jak to jest z tymi kolanami i palcami ? Mogą mi wyjść kolana poza palce czy muszę trzymać żeby nie wychodziły ? Jak wyjdą to jest to błąd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
To wynika z faktu, że nauka siadania powinna się zacząć od tego aby siadać w tył biodrami co niejako niweluje wyjście kolan za stopy ale to nie jest proste zagadnienie bo wiele zależy od proporcji osobniczych inaczej przysaida bardzo wysoka osoba a inaczej siada osoba niska z krótkimi kośćmi uda i podudzia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
No ale popatrz ten model na fabryce siły też jest wychylony dosyć mocno do tyłu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
I wszystko na temat wysuwania kolan poza palce, napisali knife i wodyn, panów nie trzeba przedstawiać chyba
http://kulturystyka.pl/mitologia-w-kulturystyce-czyli-rozprawiamy-sie-z-mitami-cz-5/ 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Szczerze to nie wiem kim oni są ale jeśli tak mówisz to pewnie warto ich posłuchać
Było tam napisane żeby trochę szerzej rozprawiać nogi i palce kierować bardziej na zewnątrz bo zabezpiecza to bardziej stawy kolanowe.
W takim razie będę robił z kolanami poza palcami i dam filmik jak to wygląda.

Muszę w końcu zacząć robić coś na ten brzuch. Mam na nim dosyć mało tłuszczu, potrzebna mi masa tych mięśni. Jakie dać ćwiczenia na brzuch które nie będą obciążać łokcia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W jakimś temacie Ci już chyba pisałem co by można dać na brzuch.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Nie jest jakoś bardzo pochylony, a przypuszczam, że jak byś zrobił fotkę z boku to nie będzie tam tragedii

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Kurde jakie te techniczne sprawy w ćwiczeniach trudno ogarnąć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
anubis84
W jakimś temacie Ci już chyba pisałem co by można dać na brzuch.


Napisałeś żeby wszelkie unoszenie nóg w lezeniu i jakieś spięcia. Ale co tu konkretnie dać ? Mi się podobają te treningi u kury na kanale ale o jednym mówiłeś że nie warto. A co powiesz na ten ?


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Podciaganie - poczatki oraz wyjscie z trudnej sytuacji.

WHEY premium