SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening całego ciała - masa.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62758

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Tylko i wyłącznie lekarz. Nie ma na co czekać tylko iść. Siłowanie na rękę jest bardzo szkodliwe bez przygotowania o czym po raz kolejny się przekonałeś.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Pójdę dzisiaj o 10.30 mam wizytę. Ciekawe tylko kiedy teraz wrócę na siłownię i czy wogule będę mógł wrócić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Miejmy nadzieję, że nic takiego się nie stało i to tylko jakieś naciągnięcie. Bo takie kontuzje lubią się ciągnąć

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Dam znać jak wrócę od lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Kalisteniczny12
Dam znać jak wrócę od lekarza.


Przypuszczam, że to na jednej wizycie się nie skończy bo jak idziesz do rodzinnego to dostaniesz dopiero skierowanie dalej do specjalisty.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Pojechałem na sor do szpitala, zrobili mi zdjęcie rtg tego łokcia i poszedłem do lekarza specjalisty. Na zdjęciu żadne złamanie ani przesunięcie kości nie wyszło, lekarz popatrzył na tą rękę spróbował wyprostować i powiedział że to jest właśnie jakieś naderwanie tkanki miękkiej. Zawiazali mi taką chustę na szyi i łokciu, dostałem skierowanie do poradni chirurgicznej za tydzień mam wizytę, zwolnienie z WF narazie mam na 2 tygodnie. Mam nadzieję że to dosyć szybko wróci do normy A ja wrócę na siłownię.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Nie trenuj tej ręki na siłowni bo jeszcze możesz pogorszyć sytuację jeśli coś naderwałeś szkoda ryzykować.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Wogule nie będę trenował jak można trenować bez używania prawej ręki. Ale przecież nie będę miał tego cały czas w końcu przestanie boleć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Ból jest sygnałem ostrzegawczym, że coś się stało, a może przejść. Daj się zbadać lekarzowi i zobaczymy co Ci powie.

Dostałeś jakieś wskazania teraz do stosowania?
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Ziom nie czytasz tego co wcześniej piszę, spójrz 2-3 posty w górę tam napisałem wszystko to co się dowiedziałem u lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Podciaganie - poczatki oraz wyjscie z trudnej sytuacji.

WHEY premium