SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening całego ciała - masa.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62720

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
rion10
Kalisteniczny12
Chcę robić po prostu więcej pompek 35 to dla mnie trochę mało może przesadziłem z tymi 70 ale 50 by sie przydało, dla poczucia po prostu siły czasem jak ćwiczę z kimś żeby sąd rade więcej


Jak ilość się liczy to musisz ustalić jakąś progresję np dodawać po 2-3 powtórzenia w tygodniu i się tego dokładania trzymać.


Ale robić raz w tygodniu Max pompek jeden raz i następnego tygodnia spróbować 2 powt więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Tak bo w tym ćwiczeniu tak na prawdę budujesz siły tylko wytrzymałość siłową i jako urozmaicenie może być

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Ok wystarczy jeden raz w tygodniu taka seria ?

Myślałem jeszcze ostatnio żeby zapisać się na boks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Wystarczy raz w tygodniu. A w jakim celu chcesz się zapisać na boks ? I co jest priorytetem aktualnie ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Po prostu sobie pochodzić zobaczyć jak to wygląda. Nauczyć się jakoś walczyć bronić. Nie wiem jeszcze czy na boks w tym klubie jest jeszcze bjj muay thai MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Kalisteniczny12
Po prostu sobie pochodzić zobaczyć jak to wygląda. Nauczyć się jakoś walczyć bronić. Nie wiem jeszcze czy na boks w tym klubie jest jeszcze bjj muay thai MMA.


No to już musisz sam podjąć decyzję na co chcesz chodzić i obrać jakieś priorytety bo niestety nie można być we wszystkim dobrym.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Chcę po prostu nauczyć się walczyć w razie potrzeby taka samoobrona. Zastanawiam sie tylko czy uda mi się pogodzić szkołę siłownię inne obowiązki i jeszcze sztuki walki, Nie wiem, To jest do przemyślenia jesZcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Kalisteniczny12
Chcę po prostu nauczyć się walczyć w razie potrzeby taka samoobrona. Zastanawiam sie tylko czy uda mi się pogodzić szkołę siłownię inne obowiązki i jeszcze sztuki walki, Nie wiem, To jest do przemyślenia jesZcze.


To zanim podejmiesz decyzję co robić ustal czy ogarniesz to czasowo, dietetycznie, regeneracyjnie. Bo w innym wypadku szkoda zabierać się za kolejne zadania.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Kalisteniczny12
Chcę po prostu nauczyć się walczyć w razie potrzeby taka samoobrona. Zastanawiam sie tylko czy uda mi się pogodzić szkołę siłownię inne obowiązki i jeszcze sztuki walki, Nie wiem, To jest do przemyślenia jesZcze.


To zanim podejmiesz decyzję co robić ustal czy ogarniesz to czasowo, dietetycznie, regeneracyjnie. Bo w innym wypadku szkoda zabierać się za kolejne zadania.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Treningi są za darmo 3x w tygodniu chodził będę 2 lub 1 wtedy powinienem dać radę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Podciaganie - poczatki oraz wyjscie z trudnej sytuacji.

WHEY premium