SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening całego ciała - masa.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62723

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To tak jakbyś robił inna prtię np biceps, tu robisz serie hantlem kolejną sztangą, potem się chwytasz za wyciąg, robisz jakieś młotki, mięśnia też nie lubią częstych zmian.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Ok Panowie rozumiem tego się nie opłaca. Chce żeby brzuch lepiej wyglądał dajcje jakieś ćwiczenia jak możecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie mówię ze się nie opłąca, napisałem jak ja wolę trenowac, ja wolę zrobić 4 serie z kółkiem i dodać do tego 4 serie planków, przeważnie brzuch robie w superseriach 1 cw, 2 cwiczenie i przerwa i tak 4-5 serii.
a drugi zestaw mam allachy i żabie spięcia
https://www.sfd.pl/[Art]Trening_mięśni_brzucha-t949283.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Spoko będzie w superserii po 3 serie z kółkiem i planki te zwykle ? Ale czy to nie będzie bardziej na stabilizację tułowia niż wygląd brzucha ? Narazie tak prezentuje się mój brzuch, chcę go trochę lepiej zrobić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Brzuch to jego dobra masa mięśniowa a później tylko praca nad poziomem BF bo bez niskiego bf brzuch nigdy nie będzie wyglądał porządnie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
No rozumiem, według mnie mój brzuch i tak nie wygląda źle, ale chcę żeby wyglądał lepiej bf mam raczej mały a dobra masa właśnie o to mi chodzi jakie dać ćwiczenia żeby ten brzuch zrobić warto będzie robić to co napisałem wyżej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Kalisteniczny12
No rozumiem, według mnie mój brzuch i tak nie wygląda źle, ale chcę żeby wyglądał lepiej bf mam raczej mały a dobra masa właśnie o to mi chodzi jakie dać ćwiczenia żeby ten brzuch zrobić warto będzie robić to co napisałem wyżej ?


Jeśli dobrze używasz brzucha podczas ćwiczeń wielostawowych to nic więcej nie trzeba w ramach urozmaicenia plank, side plank, allahy, ab wheel

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Sam nie wiem czy dobrze używam, ale od czasu rozpoczęcia treningów mój brzuch wygląda naprawdę dużo lepiej a nie trenowalem go przez ten cały czas więc odpuszczę sobie oddzielny trening, tylko tak jak mowiles może czasem zrobię jakieś planki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Kalisteniczny12
Sam nie wiem czy dobrze używam, ale od czasu rozpoczęcia treningów mój brzuch wygląda naprawdę dużo lepiej a nie trenowalem go przez ten cały czas więc odpuszczę sobie oddzielny trening, tylko tak jak mowiles może czasem zrobię jakieś planki.


Stabilizacja centralna jest ważnym elementem budowania sylwetki i bezpieczeństwa więc warto na ten element poświęcić nieco czasu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Ok to dla tej stabilizacji dam planki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Podciaganie - poczatki oraz wyjscie z trudnej sytuacji.

WHEY premium