SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening całego ciała - masa.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62706

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Priorytet nie konieczny. Wystarczy normalny push/pull i łapy ruszą.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Ale ja dałem po prostu po dwa ćwiczenia na biceps/triceps/barki, to nie jest jakaś przesada tak mi się wydaje. A powiedzcie mi gdzie mam wpleść te nogi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ale o jakim treningu mówimy, bo się pogubiłem ? Push, pull ? Wtedy czwórki i łydke robisz w push zaś dwójki w pull.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Ja robię w poniedziałek i czwartek klatke triceps i barki a we wtorek i piątek plecy biceps łydki i przedramiona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Czyli push pull. A więc tak jak pisałem, tam po 2 ćwiczenia na czwórki i po jednym na dwuglowe w pull. Martwy ciąg traktuj jako ćwiczenie na dwugłowe.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Czy przy wznosach bokiem powinno się wyginać sylwetkę tak jakby do przodu i do tyłu czy sylwetka musi być prosta jak przy np uginaniu ramion ze sztangą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Stoisz prosto chyba ze już nawalisz taki ciężar że bez delikatnego bujnięcia nie pójdzie, ale to ma być kontrolowane a nie bujanie się przód i tył w każdej serii .
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Kalisteniczny12
Czy przy wznosach bokiem powinno się wyginać sylwetkę tak jakby do przodu i do tyłu czy sylwetka musi być prosta jak przy np uginaniu ramion ze sztangą ?


Tych wersji unoszenia jest sporo jednak w podstawowej wersji stoisz wyprostowany i pozycja techniczna nadal obowiązuje.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Czyli sylwetka musi być cały czas wyprostowana i wznosić ramiona jakby lekko do przodu. Czytałem na jednej stronie że to jest niby szkodliwe ćwiczenie ale jak sie wznosi ramiona trochę do przodu a nie całkowicie na boki to można to robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Sylwetka ma być prosta, ramiona w przód można wysunąć
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Podciaganie - poczatki oraz wyjscie z trudnej sytuacji.

WHEY premium