SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening całego ciała - masa.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62721

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Kalisteniczny12
Treningi są za darmo 3x w tygodniu chodził będę 2 lub 1 wtedy powinienem dać radę.


Warto spróbować jeśli się za nie dodatkowo nie płaci może akurat taka forma aktywności Ci się spodoba.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Czemu ostatnia odpowiedź się nie wyświetla ?

Zacząłem robić planki, jakie się powinno robić przerwy między plankami ? Czy po prostu jak odpocznę ?

Robię teraz te przysiady że kolana wychodzą mi poza palce, Czy ta wersja tak samo dobrze dziala na uda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie wyświetla się bo to spam i został usuniety.
muślę ze do minuty to spokojnie starczy, kiedyś robiłem systemem 30/30
Kolana nie powinny zbytnio wychodzic, jak sporo wychodzą to moze coś nie tak z mobilnością jest.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Jak robiłem z kolanami poza palcami to biodra uciekały mi do tyłu obciążony był dół grzbietu i bolały mnie plecy. Jak tk napisałem to wysłałeś mi artykuł od wodyna i knifa i tam było że to nic nie szkodzi jak wyjdą. Teraz pytam czy to tak samo działa na nogi, mówisz że nie powinny wychodzić, To co znowu próbować z tymi kolanami zebu nie wychodziły wogule?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
działanie zawsze będzie inne to zalezy od kątów jak ciało się układa, ale raczej sobie tym głowy nie zawracaj uwagi, jak biodra Ci uciekają do tyłu mozłiwe że za bardzo ze sztangą pochylasz sie w przód. Inaczej plecy pracują jak jesteś prosto a inaczej jak pochylony.

Jak kolan CI wychodzą ok, jak już bardzo to trzeba coś podziałać w tym kierunku.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Mogę dać Ci link do filmiku jak robię te przysiady. Rion mówił że jest ok tylko żebym bardziej rozciągał tył uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Kwestia mobilności jest zawsze ważna i o to trzeba dbać zawsze. Jak kolana lekko wyjdą to tragedii nie będzie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Ale co masz na myśli mówiąc kwestia mobilności bo niezbyt rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mobilność ruchomość w stawać, spięte mięśnia, gdzieś coś może być nie tak i blokuje Ci zakres ruchu podczas ćwiczen.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Podciaganie - poczatki oraz wyjscie z trudnej sytuacji.

WHEY premium