SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening całego ciała - masa.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62704

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Jeśli to dobra ćwiczenie to postaram się to wykonywać ale nie mam do tego dobrych warunków, próbowałem na poręczach do dipów ale są za wysoko krzesła z gryfem się przewracają dodatkowe obciążenie niewiele pomaga, przy biurku za mały rozstaw, nie wiem gdzie mogę to wykonywać.

Zauważyłem ostatnio że w porównaniu do innych partii mam słabo rozwinięte łydki, co mam zrobić z tą partią ? Żeby noga w tym miejscu była po prostu masywniejsza i grubsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Po prostu trenuj łydki tylko zaczynasz mieć za wiele celów jednocześnie.
Rozumiem, że dieta jest dopięta cały czas z nadwyżką kaloryczną?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Dlaczego za dużo celów jednocześnie ?

Nie wiem ile ja mam kalorii dziennie, po prostu zjadam w miarę dużo i w każdym posiłku staram się dostarczyć jak najwięcej białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Chcesz dużo rzeczy poprawiać na raz, a tak na prawdę nie wiesz ile jesz.
Wrzuć do kalkulatora kalorii jeden przykładowy dzień i daj zrzutkę tutaj zobaczymy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Co w tym dziwnego przecież nie będę ćwiczył samej klaty chcę ogólnie nabrać masy.

Ziomuś ale co ja mam Ci tu wrzucić ja jem to co mam w domu aktualnie np. Wczoraj rano 3 jajka z serem żółtym, białym i chlebem, później musli z mlekiem, na obiad ziemniaki i jakieś mięso, później owoce i na kolację kanapki z serkiem wiejskim. Jak ja mam tu wyliczyć kalorie nie mam żadnego stałego jadłospisu jem to co mam w domu domu na obiad lub coś sobie zrobię sam czasem kurczaka z ryżem usmażę ale nie mam większego pojęcia o tej "diecie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Ale żeby budować masę musisz mieć nadwyżkę kaloryczną choćbyś wylał hektolitry potu na siłowni a nadwyżki nie będzie to i masy nie będzie.
Nie jesteś sobie w stanie ogarnąć dokładniej diety?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Właśnie niezbyt to jest trudniejsze niż plan treningowy nie mam pojęcia jak się za to zabrać czytałem już trochę trochę wiadomości o diecie ale wszędzie jest o tych składnikach nic nie ma żadnych planów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Ale wejdź tutaj http://potreningu.pl/calculators wrzuć swoje dane wylicz orientacyjnie zapotrzebowanie, wrzuć przykładowy dzień do dziennika i zobaczysz czy choć się zbliżasz tym co jesz do tego co masz jeść już jakiś obraz będziesz miał i daj znać jak to wygląda.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Wyszło mi 3100 kalorii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
To masz orientacyjnie na utrzymanie czyli nadwyżkę jak być dał 10% to masz jakieś 3400kcal a teraz podlicz mniej więcej ile jesz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Podciaganie - poczatki oraz wyjscie z trudnej sytuacji.

WHEY premium