SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening całego ciała - masa.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63320

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6534 Napisanych postów 62342 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778100
Kalisteniczny12
Ok to dla tej stabilizacji dam planki


Ćwiczenia złote plus odpowiednie ćwiczenia budują silny rdzeń. Plan jest takim podstawowym ćwiczeniem jest cała masa innych.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4677
Byłem dziś u lekarza na wizycie, boli mnie to już niby mniej wydawało mi się ze niedługo wrócę na silke A lekarz powiedział mi że żeby to się dobrze zroslo potrzeba conajmniej 2 miesięcy.... przez jeden głupi pojedynek na rękę mam teraz tyle problemu no ale co ja zrobię... będę robił cały czas te nogi trening w trening nie ma innego wyjścia.

Myślałem żeby coś dać jeszcze na tył uda, czy same przysiady starcza ? A brzuch to załóżmy że plank ale narazie nie będę robił tych ćwiczeń wielostawowych więc może zacznę poważniejszy trening brzucha żeby go jakoś budować ale w końcu jaki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6534 Napisanych postów 62342 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778100
Niestety czasem pozornie błahe czynności mogą doprowadzić do kontuzji.

Ile czasu jesteś w stanie wytrzymać w pozycji poprawnej plank?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
no niestety kontuzje takie są jak jakieś zapalenie pochewki stawowej leczyłem pół roku różne zabiegi i nic, samo musiało przejść.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4677
rion10
Niestety czasem pozornie błahe czynności mogą doprowadzić do kontuzji.

Ile czasu jesteś w stanie wytrzymać w pozycji poprawnej plank?


Sam nie wiem ile maksymalnie, jak kiedyś robiłem to po około 70 sekund.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4677
anubis84
no niestety kontuzje takie są jak jakieś zapalenie pochewki stawowej leczyłem pół roku różne zabiegi i nic, samo musiało przejść.


Najgorsze jest to że wogule nie mogę ćwiczyć góry, przez 2 miesiące byłbym już dużo dalej niż teraz. Mogę robić jedynie nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Dopytaj się jak wyglądają treningi z gumami oporowymi, zawsze coś wzmocnisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6534 Napisanych postów 62342 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778100
Kalisteniczny12
anubis84
no niestety kontuzje takie są jak jakieś zapalenie pochewki stawowej leczyłem pół roku różne zabiegi i nic, samo musiało przejść.


Najgorsze jest to że wogule nie mogę ćwiczyć góry, przez 2 miesiące byłbym już dużo dalej niż teraz. Mogę robić jedynie nogi.


Niestety trzeba mieć świadomość, że niektóre działania mogą choć nie muszą prowadzić do kontuzji niestety w Twoim przypadku miało to złe konsekwencje.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4677
Już teraz nic z tym nie zrobię, lepiej poczekam żeby nie dostać jeszcze gorszej kontuzji.

Opłaca się dać w nogach jakieś ćwiczenie na tył uda ?
Kolejna sprawa brzuch, teraz nie robię żadnych ćwiczeń wielostawowych, może zacznę naprawdę robić w jakiś sposób ten brzuch. Jakie dać ćwiczenia oprócz samej deski dla stabilizacji, żeby ten brzuch się robił ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6534 Napisanych postów 62342 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778100
Plank i side plank powinien wystarczyć w zupełności.

Na tył uda wskazane choć jak robisz przysiad z odpowiednią głębokością to też pracuje tył uda i pośladek

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Podciaganie - poczatki oraz wyjscie z trudnej sytuacji.

forma lato