SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
dzisiejszy trening


naramienne+nogi+łydki -trening trwał 55 minut<dość szybko>

1.wyciskanie sztangielki za karku-19kg<8>-21kgkg<8,8,8>-supcio
2.podciąganie sztangi wzdłuż tułowia<8,8,8,8,8> 26kg sztanga
3.wznosy ramion stojąc<8,8,8,8> 9,5 kg sztangielka

nogi:
1.przysiad<10,10,10,8,8> 55 kg<wiecej sam nie jestem w stanie wrzucić na barki:)to max
2.wykroki ze sztangielkami<12,12,12,12> 2 razy 20 kg sztangielka
3.wyprosty nog na atlasie<10> 7 oczko,<10,10,10>8 oczko
łydki:
1.wspięcia<3*15> 20kg sztangielka*2
2.wspięcia odwrotne<3*15> 20kg sztangielka*2


trening udany,zdziwiłem się ile byłem dzisiaj wstanie wycisnąć kg na sztangielkach-->bardzo się ciesze trening udany,dałem sobie mocno w kość wieczorem wkleje ostatnią poprawioną diete<wkleje bowiem za dużo kasy ładuje by zalać się samym fetem bez mięcha,i jest pop poprawkach speców zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
49 zlotych to nie drogo, liczac ze duzy banan kosztuje okolo zlotowke to faktycznie to jest spoko zakup

hehe to Ty masz bledy w diecie?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
tzw miałem jak się okazało pewne błedy,a jako że łąduje dużo $$$ w nią więc wole by była cacy

ja bym walił zamiast fruktozy po treningu carbo możesz olimpu/biogenixsa kupić około 15-20 zł za kg

Zmieniony przez - patryksk8 w dniu 2007-10-11 18:04:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
dales za 2kg CARBo 49 zł ??

stary z bx masz kilówke za 13 zeta !!

mialbyc prawie 4 kg !!

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
kasteta jasne ale zobacz dlaczego 2kg kosztuje 49-popatrz na skłąd bx i treca i sie dowiesz dlaczego taka różnica ja juz skminiłem zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ja tam wogole nie wiem po co jest carbo Ja na szczescie wiele nie musze zeby kg przybywaly . Ciekawe jak bedzie z redukcja

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Teraz to mnie zniszczyłeś stary !! Akurat w celach jakich Ty uzywasz carbo nie odczujesz nawet najmniejszej roznicy pomiedzy jednym a drugim, no chyba ze to bedzie VITARGO, ale nie jest !! Nie widze najmniejszego sensu przeplacac!!

A tak w woli wyjasnienienia to Ci powiem ze BX ma normalnie CARBO po ok. 18zł za kilogram, ale nie dawno byly jakies dni z biogenixem i wiara nabrala towaru i stad mozna spotkac taka smieszna cene jak 13zł!! Co do treca to jest to specyficzna firma ktorej odzywek nie spotkasz taniej w sklepach czy na allegro niz jest wybite na opakowaniu i stad cena 49zł za 2 kg.

Cena hurtowa np. olimpa carbo za 1kg to 17zł, nie wiem dokladnie jak jest z bx ale pewnie kolo tego, ale jest taki bajer ze mozesz te wegle kupic wlasnie w takiej cenie, natomiast carbo treca ma cene hurtowa ok. 35zł, a przedstawiciele handowi maja chyba nawet 31,5zł (niech mnie ktos poprawi jak sie myle) wiec stary to nie jest tak ze to siano ktore placisz wiecej za te 2kg cukru to dlatego ze to jest lepszej jakosci tylko dlatego ze ta firma prowadzi taka polityke handlowa a olimp czy bx inna!

Odnosnie jaosci obu preparatów trwały tutaj spory na sfd i zdania sa podzielone, ale na pewno nie na tyle zeby placic za cos podwojnie co NIC absolutnbie NIC dla Ciebie nie zmienia...

masz tu linka :
https://www.sfd.pl/Carbo_Max_TREC_-_Opinia_!-t137628.html

Z drugiej strony Ty jezdzisz R-klasa wiec lata Ci to koło pyty, ale moze ktos jeszcze to przeczyta !!

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
jasne jasne ale zawiało mi pojazdem ze mnie co do misia a co do treca wiem że w skłądzie nie ma glukozy i fruktozy co jest za to w składzie bx i olimpu i dlatego wybrałem własnie treca

jak pewnie zauważyłeś kasteta przy wyborze supli nie tyle ceną<choć wiadomo jak wydaje 500 czy 700 zł na suple to jest nieco sianka,ale bardziej chodzi o to by była dobra proporcja jakość/ilość cena,bo też nie chcem,nie wiadomo ile pakować w suple,dlatego wybrałem do cyklu wielu producentów

dość ciekawa twoja wypowiedz na temat carbo zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2760
Ja ogólnie mam fitmax'a po promocji dostałem za 55 zł ( allegro) 3 kg ( a bodajże w sklepie 68 ) ale to jest tylko po treningu i wybrałem akurat to carbo bo pisali że ma dobry smak a nie chciałem kupić czegoś z czym będę się męczył :)...A widzę że ty bierzesz też po treningu więc w tych 30 g to raczej nie ma różnicy ważne że węgle :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
jest glukoza 2% w olimpie jest 4,7% myślisz ze odczujesz roznice ??

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium