SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
JEżor - ostro przyspamowałeś i sabotujesz chłopakowi test do którego solidnie się przygotował... skończcie już z tymi głupimi uwagami i skupcie się na śledzeniu testu i komentarzach związanych z jego prowadzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1284
skunksiarzu znowu prowokujesz mnie. facet napisał że miał w kwietniu biceps taki jak ty a teraz ma troche mniejszy. spójrz na swoją łape wzrost macie podobny. Czy twoja ręka wygląda tak jak jego, czy może on kłamie a test na początku został przekreślony ponieważ ten facet cały cza będzie kłamał- do końca testu bo boi się krytyki. nie będe więcej spamować. koniec. to tyle z mojej strony. CHŁOPAKOWI Życżę oczywiście jak najlepszych efektów. Sugeruje tylko żeby pisał prawdę o swoich wymiarach stażu etc. Możecie mnie zbanować dla pożądku ale niech chłopak przeczyta co myśle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
nie no ja nie widze nic zlego w 12 seriach na triceps, ale jesli robi tyle to na klate minimum 14 przypuszczam jest ?!
w moim przypadku by sie to nie sprawdzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
jezor dla ciebie w prezencie wrzuce zdjecie jak mialem okolo 40 a teraz napisalem ze w lewym mam 37 a prawy 35:) wtedy było 40 i 38,5 w prawym,zdjecia wrzucilem i mozecie komentowac ale jak jezor piszesz ze test bedzie do dupy to oznacza ze nie dajesz szansy mi:)oczywiscie dzieki za spamowanie,wymiary byly mierzone dokładnie,zreszta spodziewam sie ze bede mial po tescie okolo 39-40 czyli o 2-3 cm wiecej-co prawda to nic pewnego ale staram sie jak moge:)pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


oto posilek przed treningowy<dzisiaj 205g cyca,75 ryż i 103g bananów


i raz jeszcze zaznaczam robie ten test dla siebie,i skonczmy temat wymiarow i moich zdjec:) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Ja myśle, że pod okiem tylu ludzi pomagających Ci napewno będą postępy! Powodzenia!

Niech masa będzie z tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


glutaminka,bcaa i xp<co by tu mowic o smakach,poprostu chemia,dzisiaj xp nie był już taki słodki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
no byku, plecow to Ty nie masz nic. Przyloz sie do nich bede czasem zagladal, powodzenia

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


xp<porcja>+5g bcaa-przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


night protein-35 g przed snem,moje ulubione bialeczko,smak jak pudding-budyn, b.gesty-<smak waniliia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium