SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16284
łooo... naprawde bardzo źle robisz mc- tragedia, lepiej to popraw bo mozna sobie naprawde krzywde zrobić. A co do wiosłowania to nie widać zbyt dobrze, ale wydaje mi się, że nie robisz go do konca dobrze. Pamiętaj proste plecy to podstawa w treningu pleców
pozdro

gg3636284

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
za tydzień wrzuce poprawiony mc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
moim zdaniem lustra to podstawa przy takich cwiczeniach, a lutro duzo pomaga

z filmik z MC pewnie dalej bedzie nie poprawny, przynajmniej tak mysle, bo tak szybko sie techniki nie uczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
dzisiaj dzień 36<bez treningowy>

bylem dzisiaj na zakupach w sklepie z odżywkami i zakupiłem 2,5kg night protein bled+180 caps cm3<nie było 90 caps>-cm3 zakupiłem bowiem zle wyliczyłem co do ilości jaka starcza na cykl,i jedna pucha nie starcza na cały cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


za całość dałem 192<białko>+ 42 cm3=234 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


tu posiłek jaki jakąś godzine temu poleciał-130g tuny+125 ryżu brązowego,pomidor+100g surówki z białej kapuchy


pytajło nie wiem postaram się,by mc jak najlepiej wychodził technicznie bowiem nie chcem sobie zdrowia niszczyc

Zmieniony przez - patryksk8 w dniu 2007-10-17 18:17:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
ale do***ales tego bialka nie dostarczasz tyle ile powinienes z posilkow?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
a technoboy widziałeś suplementacje moją?? to jest night protein bled czyli białko na noc->daje 35g ja mam w diecie odp.dużo bialka <4* cycek/rybka dziennie+jaja zobacz sobie diete kilka stron wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
czekamy na nowe filmiki i jak ktoś już wspomniał proste plecy to podstawa koryguj to i będzie gitara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
ale sie czepiaciemartwy niech robi jak chce z takim ciezarem to dziecko sobie krzywdy nie zrobi,
zreszta widac ze on to drugi max.trzeci raz w zyciu robi
nastepne po co ci chlopie ten pas???
zwariowales?calkowicie to odstaw ,pas jest dla pro.ten ciezar jaki ciagniesz to moja mlodsza siostra dzwiga, i bez pasa.
dawaj ,naprawde zacznij cwiczyc ten test to nie jest czat onetu,cwicz cwicz i cwicz,pozniej siadaj do kompa i cos napisz.
jak ty piszesz jakos tak jak mientki na koniec pzdr.czy cos takiego
wiec pzdr.

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium