SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
siema :) mam takie pytanie, Ty wogole wiesz co to jest jabłko? banan? rodzynki? orzechy?

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
siema wiem-banan jest na śniadanie z orzechami<włoskie/migdały 20 g>

jabka nie lubie,tak samo jak rodzynki a czego pytasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
bo monotonia straszna u Ciebie :)

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
dlaczego właśnie urozmaicam diete jak się da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Jesli wchodzi to nie trzeba kombinowac, jak bedzie ciezko to zjesc to wtedy zacznie sie chlop martwic.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
dla mnie nie problem wcinać cokolwiek, np. wiem że monotonne jest jedzenie cyca,ale ja osobiście bardzo go lubie,i diete staram się urozmaicać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Ladnie test prowadzony, fajne foty i w ogole
Sog dla Ciebie i powodzenia dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
dzięki carire za słowa uznania podsumowanie lada dzień więc zapraszam

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


tutaj posiłki po i przed treningowe-160g cyca+130g kaszy jęczmiennej

dzisiaj dzień treningowy->ostatni trening klatki i bick->na tym cyklu,dlatego będe chciał sprawdzić max na płaskiej<będe miał pomoc w postaci mojego taty>mam nadzieje że około 100 wycisne

wypiske dam popołudniu po treningu pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Przed chwila co zjadlem obiad, ale jak patrze na ta ostatnia fotke, znowu jesc mi sie zachcialo

W sumie owoc jakis czasem by sie przydal jak jablko ,a banan taki super wcale nie jest, a tym barzdiej rodzynki ktore moga byc jako dodatek do sniadania raczej Ale ma w diecie sporo wazryw na ktore barzdiej nalezy zwrocic uwage, a przedewszystkim konkrretnie chwyta sie za miche wiec czy zje czasem jablko czy nie nie ma az tak duzego znaczenia


Teraz tlyko odliczac dni do podsumowania\

Zdr.

GÓRA---->I am What I am

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium