SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
Nick126->dzięki dzięki,pracuje pracuje cały czas,zmieniłem trening,dieta dalej trzymana 100%<teraz jest niecałe 94 kg

za 4 tyg zaczynam hst

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
patryk łap soga. Widać, że się nie obijałeś i kasy na żarcie nie żałowałeś. Zmiana na duży +.




Nie czuje że rymuje

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
boguc->dzięki dzięki,nie obijałem dupska

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2691
o moj Boze...ty nie wygladasz na tonawet ze masz w klacie 105...wygladasz jak bys mial 92-95...ej stary albozle cwiczysz albomasz genetyke jak jakas lewa panienka za przeproszeniem to moje zdanie i wszystko jest do poprawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
no nie wiem stary czy nie wyglądam nawet na 105,ale nie zapomnij że mam 191cm pzdr/ ps.z tym 92-95 to żeś dopiero dopierdzielił

Zmieniony przez - patryksk8 w dniu 2007-11-16 14:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2795
witam, sledzac od poczatku caly Twoj test jestem mile zaskoczony wynikami, bo szczerze mowiac spodziewalem sie gorszych i to o wiele ale wzieles sie ostro do roboty po tych wszystkich postach na poczatku Nie ma co!! Kawal dobrej roboty!!

Ja teraz tez wracam do formy trzeba odbrabiac straty po 6-miesiecznej przerwie!!

pozdrawiam i zycze dalszych "sukcesow"

七転び八起き
石の上に三年
雨降って地固まる

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
pabuu->dzięki dzięki,jeszcze dużo roboty przedemną to bez wątpienia

a tobie powodzenia w odrabianiu spadków

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Wilu po co sie wypowiadasz jak wylgladasz jak wieszak na ubrania? 74 kg przy 189 mowi wszystko hahaha i z pewnoscia stary przy twojej wadze masz 107 w klacie... skoro puczasz kolesia , ktory jest twojego wzrostu , a wazy od ciebie 20kg wiecej to masz ale zryty leb czlowieku. Idz pocwicz i przestan byc zakompleksiona szmata.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
i owna zaj**** podsumował gościa jak można mieć 187/74kg i 38 w bic i 107 w klatce jakoś nie chce mi się wierzyć


kompleksy.... bolą

pzdr.owna

Zmieniony przez - patryksk8 w dniu 2007-11-17 10:10:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89
Śledzę twoje "wyczyny" i dochodzę do wniosku że za bardzo wierzysz w odżywki.Zapomniałeś chyba że ciężki trening to podsdtawa Życze ci powodzenia,ale po takiej wręcz końskiej dawce odżyw spodziewałem sie o wiele więcej,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium