SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
dzisiejszy trening

wprowadziłem zmiany-na trica dałem 9 serii ale nieco wiecej powtorzen:)

plecy
1.podciąganie się na drążku- 4*6powt
2.ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE PODCHWYTEM-atlas-8 oczko<wydaje mi sie ze to 80 kg,moze sie myle<10,8,8>
3.wiosłowanie sztangielką jednorącz w oparciu o ławeczke<10,8,8> 30 kg
4.martwy ciąg<4*8>-72 kg<dodałem 2 kg>nie daje wiecej narazie bo boje się o kręgosłup<robione bez problemów,bardzo technicznie

triceps
1.wyciskanie sztangi w wąskim chwycie<10,8,8>52kg dodałem 1 kg
2sciąganie wyciągu górnego w dół<10,10,8>atlas 6 oczko<wydaje mi ze 60 kg>
3.prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia<10,8,8>20 kg

trening udany,choc czuje kręgosłup,martwy jak i wiekszosc ciwczen robilem z pasem dla usztywnienia kregoslupa pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
uwazaj z tym kregoslupem, nic na sile, wiem ze myslisz ze gadam byle gadac ale ten sam problem dlugo mialem i nadal mam....
w ktorym miejscu Cie boli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
zwlaszcza na dolnych kręgach<partiach> dlatego nie daje większy ociążeń i wiem o co chodzi i dlatego staram się ćwiczyć prawidłowo technicznie ps.nie gadasz byle gadac,sluszna uwagawiem nic na siłe<czuje zwłaszcza podczas schylania sie pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
Jesli bedziesz to lekcewazyl to przy tym pochylaniu bol bedzie sie poglebial jeszcze bardziej, ja musialem zrezygnowac z takich cwiczen jak:
- martwy
- wioslowanie sztanga
- przysiad ze sztanga na barkach
- i w zasadzie powinienem zrezygnowac z wyciskania na bary, ale robie

tyle ze nie wiem jak u Ciebie jest, bo u mnie jeszcze jest skrzywiony lekko kregoslup w dolnej czesci, pamietaj tylko zeby kregoslupa mocno nie obciazac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
staram się poprawnie wykonywac cwiczenia,
-po wiosłowaniu<ja wiosłuje zwykle sztangielką>nie czuje jakiegokolwiek bolu
-martwy to jak juz mowilem
-po przysiadzie różnie<w sumie raczej nie boli bowiem sam nie jestem w stanie wrzucic sobie na bary jakiś b.dużych obciążen i tutaj brakuje tej osoby co by pomogła, bo mama w ciąży czy siostra<13 lat >to nie za dobry pomysł na partnera treningowego

-na bary wyciskam i nie ruszam tułowiem wiec spoczko<zwykle wyciskam na przemian sztanga/sztangielki>

u mnie tez nieco jest skrzywiony jak u ponad 70% ludności polskiej

dzieki Pytajło za słuszne uwagi) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
DZIEŃ 10-

Dzień nie treningowy,dobrze się czuje,zero zakwasów,
czuć już działanie kreatyny<wiadomo przedramie,bic+klata>itd.

dzisiaj naczczo ważyłem się88.8 kg czyli+1.1 kg
-masa musi iść w góre,bo dieta cały czas trzymana,treningi i suplementacja nie opuszczone pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
a i kręgosłup nie czuje
wszystko ok z nim,teraz lece do szkoły pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Patryk jak piszesz jakiegos posta i go konczysz i cos Ci sie jeszcze przypomnbialo co bys chcil dodac, a nikt sie sie jeszcze nie wypowiedzial pod tym co napisales, to nie wysylaj drugiego posta tylko kliknij w taka karteczke zolta z oloweczkiem ktora jest na pasku kolo sloneczka gg przy kazdej wypowiedzi i wtedy bedziesz mogl edytowac posta i miedzy innymi cos dopisac ;]

Pozdro , jedziesz dalej

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
a dzieki kasteta,bede tak robił,w sumie wcześniej banan wspominał,ale nie do końca wiedziałem o co chodziteraz juz tak bede poprawiał pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Co prawda nie wypowiadam sie w tym dziale, ale wszystko bacznie obserwuje:P Fajny tescik i poki co calkiem sprawnie prowadzony. Tylko te wypisy z treningow czasami dziwia:) Chcialbym zobaczyc na filmiku, jak wioslujesz po dziesiec czy osiem powtorzen hantlem wazacym 30kg:)
A na tamtym wyciagu raczej nie bylo 80kg:) Strzelam, ze raczej polowa z tego:)

Ogolnie jednak spoko test. Zycze powodzenia:)

PS Musze przyznac, ze swietnie prezentuja sie posilki:P Takie estetyczne i apetyczne:) Sam przyrzadasz wszystko, czy mama pomaga??

Zmieniony przez - QOORA w dniu 2007-09-20 14:30:03

Mysl, mysl, mysl...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium