SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - xp,cm3,inne czyli atak na masę by pati pods.str.63/64

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
góra->ile siana poszło to nie wiem->dla zainteresowanych podam w podsumowaniu,narazie to czego jestem pewien to potrzeba jeszcze kilku kg,pewnie będe jechał dalej na tych samych proporcjach makroskładników w dietcena diete nie żałuje

->wiadomo że jak jest się na własnym garnuszku to można kupować co się chce ale szczerze lepiej na garnuszku rodziców

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


dzisiaj dzień beztreningowy <44 cyklu>,czuje zakwasy na plecach po wczorajszym treningu zwłaszcza w dolnych partiach pleców

oto posiłek który właśnie wszamałem-130g tuny,125g ryżu brązowego,pomidor,ogórek

Zmieniony przez - patryksk8 w dniu 2007-10-24 15:22:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10154
kiedy koniec tego testu?? chetnie bym zobaczył efekty

Live By The Gun Die By The Gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
w przyszłą srode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
dzisiaj dzień treningowy-45 cyklu

dzisiaj mnie bardzo boli ramie,bowiem miałem robioną szczepionke na tężca itd.<dwa dni temu> a dalej boli,więc wzięłem tabletki przeciwbólowe,i mam nadzieje że przejdzie do popołudniowego treningu

dla zainteresowanych->wszystkie pomiary po teście,przeprowadze u lekarza sportowego,w celu dokładnych pomiarów

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714


tutaj posiłki które właśnie zabieram do szkoły

na górze przed treningowy-100g ryżu+180g cyca

na dole po lewej->100g ryżu,150cyca,pomidor ogórek

na dole po prawej-100g ryżu,130g tuny<opakowanie kosztuje 4 zeta,b.dobra w smaku-oficjalnie wg.producenta 25g białka w 100g> +pomidor ogórek

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
patryksk8 masz soga za zarcie jak patrze az mi slinka leci i nagle czuje uczucie glodu mmmmm daj troche

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
hehe dzięki mastif za soga wpadaj do wro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7447
dawaj foty z wynikiem końcowym , miały być w środe a jest czwartek chyba że od treningów mi się zamotało w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3175
Jestem też już ciekaw wyników śledzę i śledzę

Więcej potu na treningu mniej krwi na ringu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak optymalnie połączyć podstawowy stuff Treca?? momo+dextro i glutamine T-6

Następny temat

Dobrze czy Źle??

WHEY premium